Bursadan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bursa’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Esin ben arkadaşlar selam olsun. Sizi gidi şanslı erkekler sizi. Bursa’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım bu arada. Hayatınızda göreceğiniz belki de en alımlı bayanla konuşuyorsunuz şuan bilginiz olsun. Bir de güzellik geçici olsa da ben çok önem veriyorum ya. 27 yaşındayım. Çalışan bir bayanım tabi ki. Of bana ayda gelen teklifleri duysanız var ya çıldırırsınız kıskançlıktan.

Ama şunu aktarmamda fayda var. Ben daraldığım zaman hiç kimseyi gözüm görmez. Yani çeker giderim gibi bir şey. Oysa suyumdan gideni de bırakmam. Güzel bir arkadaşlığımız olur öylece devam eder. Fazla zamanınızı almak istemiyorum ve bu yüzden bir erkekte olması gereken şeyleri yazıyorum çünkü erkek arkadaş arıyorum. Yine de unutmayın Bursa’da evlenmek isteyen bayanlar konusunda görüşmek isteyen yazsın bana.

Bursa’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanları

Beyler şuna dikkat etmenizi rica ederim. İlk olarak kendinizle ilgili kararlar almadan önce karşı tarafı düşünün. Egoist olmayın ben nefret ediyorum ya bu tür insanlardan. Ondan sonra şey var bir de. Of kızacaksınız ama kıskanmayın ya güzel olabilirim bu benim suçum değil. Zaten önüme bakarım ben öyle sağa sola bakarak ilgilenmem, boncuk dağıtmam tamam mı? İdeal bir erkek böyle olmalı bana göre. Peki sizin ideal bayan kriterleriniz neler? Mesajla yazabilirsiniz, numaramı vereceğim.

Çoğu zaman can sıkıntısından şikayet ederim ben. Gerçekten yalnız kalmak bana göre değil çünkü. Tamam çevremde çok sayıda kız ve erkek arkadaşım var ama genel yalnızlık canımı çok sıkıyor. Kalkıp bir sinemaya gitmek istediğimde bizim kızları mı çağırayım artık ya bıktım bu durumda. Erkek arkadaş arıyorum ve bulacağım başka açıklaması yok bunun. Sevgiyle bakan gözlerim var. Umarım karşıma çıkacak erkek de aynı şekilde bakar. Samimiyim, güvensiz değilim ama var ya çok ama çok güzelim bunu da söyledim artık ben gidiyorum gelsin mesajlar.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir