Diyarbakır’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Diyarbakırdan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Diyarbakır’dan evlenmek isteyen bayanlar arasında olarak ciddi arkadaş arıyorum ben ya o yüzden ilan açıyorum. Şeyma ben. 29 yaşındayım. Of gerçekten sıkılıyorum bazen yalnızlıktan. Evlenmek de istiyorum bazen karar alıyorum ama geri adım atıyorum. Ne olacak bu halim benim acaba. Güzellik desen var, bakım desen fazlasıyla.

Güzellik merkezinde çalışınca doğal olarak güzel oluyorsun zaten. Evlenmek isteyenler oldu, çay teklifi yapanlar falan filan ama bilemedim, güvenemedim. O yüzden buradan ilan açayım da insanları yeniden tanıyayım dedim açık ve net. Dürüst olmalı bir erkek, sonuna kadar kollamalı kız arkadaşını. Bunlar olmazsa öyle kolay arkadaşlık yürümez.

Bazen düşünüyorum neyim eksik diye. Param var, güzel bir yüzüm var eee Şeyma neden yalnızsın o zaman diye soruyorum kendime ama bir yanıtı yok. Sanırım kısmetim kapanmış. Burada açılacaktır inanıyorum neyse ya çok sıkmayayım sizi. Diyarbakır evlenmek isteyen bayanlar için bekliyorum mesajlarınızı.

Diyarbakır’dan Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Mesaj atacak olan beyefendilerden birkaç ricam var. Canlarım benim kıskanç olmayın tamam mı? İlk isteğim budur. Gördüğünüz zaman şaşıracağınıza adım gibi eminim ama olsun. Yine de sonuç olarak güzel bir süreci beraber yaşayacağız şüphem yok. Sonra kısıtlamayın insanları. Benim eski arkadaşlarım oraya gitme, buraya gitme, şu sana bakıyor niye bu kadar güzelsin falan diyordu. Ama olmaz ki böyle.

Daralıyorum bu tür durumlara. Bırakın ya herkesi olduğu gibi kabul edin. Mesaj atacaklar size diyorum bunları umarım anlıyorsunuzdur. Gerçek bir arkadaşlık kuracaksak herkes kendi yolunda olmalı ama birlikte yol almalı. Benim erkek arkadaşım bunlara her zaman dikkat etmeli ve güzel bir arkadaşlık teklifiyle ilk adımı atmalı. Öyle selam nasılsın güzel kız falan gibi sözlere aldanmıyorum bilginiz olsun. Haydi gittim ben o zaman mesajlarınızı bekliyorum.

1 Comment on “Diyarbakır’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir