Çorum’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çorumdan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çorum’dan evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz? Mine ben. Hop gençler ben erkek arkadaş arıyorum. Var mı bakayım bana uyacak birileri? Yaşım 28. Genciz ya daha ondan dolayı ilana şirin bir giriş yapayım dedim. Evlilik derseniz henüz aklımda öyle bir şey yok ama aşık olursam kim bilir belki düşünebilirim. Neyse bunlar değil konumuz şimdi.

Arkadaşlar genelde yalnız takılmayı seven biriydim ben ama son 2-3 senedir baktım yok olmuyor iyice daralıyorum ben. Haliyle ilanımı açayım da duruma göre bakalım kimlerle karşılaşacağım biraz merak da ediyorum doğrusu. Neyse hayırlısı ya gerçekten düşününce üzülüyor insan. Şimdi konuya geçebiliriz sanırım sabırsız olacağım yoksa.

Yaşımdan dolayı evlilik teklifi edecek olanlar çıkabiliyor, saygı duyarım arkadaşlar. Yine de bunun için erken olduğunu düşünüyorum. Neyse ki arkadaş kuracağım kişide olması gereken şeyler varsa zaten anlaşır gideriz ya. Yoksa da canımız sağ olsun, yeni erkek arkadaş adaylarına bakarız ne yapalım artık. Ama yok ya Çorum evlenmek isteyen bayanlar ilanı açtığım için ben ciddi düşünmeye devam edeceğim.

Çorum’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Evet şimdi biraz gerçek konulara dönelim mi ne dersiniz arkadaşlar? Gerçek konular derken gerçek hayatı kastediyorum. Bilirsiniz herkes yalnızdır hayatta ama illa ki birileri çıkacaktır karşımıza. Bu kez çıksın ya benim canım çok sıkılmaya başladı. İnanıyorum ama bazen çok kıskanç bir erkek çıkacak diye korkuyorum.

Ben sakin, huzur veren ve kıskanç olmayan bir erkek arkadaş arıyorum bilginiz olsun. Çok sıkmayacak beni ya çok da özgür bırakmayacak tabi ki. İnsanları tanımak da zor şu sıralar. Yine de benim umudum var. Karakterli bir erkek arkadaş bulacağım söz verdim kendime. O zaman ben gidiyorum şimdilik mesajlarınız gelir gelmez numaramla döneceğim haberiniz olsun. Hoşça kalın canlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir