Düzce’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Düzcede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Düzce’de evlenmek isteyen bayanlar arasından İlknur Su benim adım. Biraz garip mi yoksa ne dersiniz? Aman ya buraya isim şehir oynamaya gelmedim ben. Yaşım 33. Erkek arkadaş arıyorum. Bana kısaca Su diyebilirsiniz. Geçen biri yazmış canım Su diyor. Anlamadım dedim, kendi kendine canım kelimesini eklemiş. Hayırdır bu ne samimiyet falan dediğim için bozuldu. Yani demek istediğim sadece Su demeniz yeterli. Neyse çok uzatmadan konuya geçeyim. Ben erkek arkadaş arıyorum buradan. İlk kez bir arkadaşlık sitesi üzerinden ilan açtım. Umarım güzel olur herkes aradığını bulur ne diyeyim. Ama şuan sadece kendimi düşünmek zorundayım.

Yaşım gereği evlenmeye birkaç kez niyetim oldu ama doğru insanı bulmak kolay mı sanıyorsunuz beyler? Değil tabi. Kriterlerim biraz ağır geliyor insanlara. Okuyunca anlarsınız. Ha unutmadan, mesaj atmayanlar cep numaramı alamayacak maalesef. Ciddi bayan arıyorum diyorsanız mutlaka hemen aşağıda paylaştığım kriterlerimi okumanız gerekiyor. Ama Düzce evlenmek isteyen bayanlar için şu kriterlerimi gerçekten okuyun.

Düzce’de Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

İlk kriterim ne biliyor musunuz, bakım. Evet bakımsız erkeklerden hoşlanmıyorum. Bakım dediysek dünya yakışıklısı beklemiyoruz tabi. İç güzellik daha önemli olabilir ama ben dış güzelliğe de önem veriyorum. Tıpkı kendim gibi. Güzel olmasam böyle bir beklentim olmaz yani her neyse. İkinci kriterim çok daha ilginç olabilir. Maço erkek arıyorum ben. Evet maço ama tadında maço olacak. Öyle esip gürlemeyecek bana. Aman ha hiç sevmediğim hareketler.

Beyler kıskanç mısınız bilmiyorum ama ben aşırı kıskançlığa gelemiyorum bunu da söylemekte yarar var sanırım. Ondan sonra aklıma pek bir şey gelmiyor. Bu iki kriteri sağlayan beyler buyursunlar mesajlarını yazsınlar önümüze bakalım artık. Yalnızlıktan ciddi ciddi sıkılmaya başladım ben haberiniz olsun. Ne bu be evden işe işten eve. Yok olmaz artık biri lazım hayatımda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir