Edirnede evlenmek isteyen bayanlar

Edirne’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Edirne’de evlenmek isteyen bayanlar içindeyim hop merhabalar, Güleser ben dostlar iyi günleriniz olsun. Umarım mutlu günlerimiz de olur. Yaşım 26. Erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Bu konuda beni etkileyecek kişiler vardır illa ki. Ama etkilenmek demek sadece sözle değil, nasıl desem ki güzel bir bakış olabilir. Peki nasıl bakacağım sana diyorsunuz şuan biliyorum. Ondan kolay ne var ki, mesaj atanlara cep telefon numaramı vereceğim zaten. Sonrası iyi bir sohbet. Her neyse kriter sahibiyim. Aradığım erkek modeli biraz farklı gelebilir size ama olsun yine de ilanı okuyun rica ediyorum.

Bir erkek kendine bakacak. Saç sakal dağınık gezmeyecek, kıskanmayacak, anlayışlı olacak, vakit ayıracak. Çok mu ağır oldu sorması ayıp? Bence ideal erkek arkadaş böyle olmalıdır. Günlerdir ilan açayım mı açmayayım mı diye düşünürken artık kararımı verdiğim gördüğünüz üzere. Haydi bakalım neler olacak çok merak ediyorum açıkçası. Güzel günler görecek miyiz yoksa yalnız kalmaya devam edecek miyim bu sizin elinizde. Oldu ki Edirne’de evlenmek isteyen bayanlar konusunda farklı birini buldunuz o zaman hiç konuşmam ama.

Edirne’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Moralim her zaman yüksektir benim. Yanımda kimse sıkılmaz. Bizim kanka grubu bensiz dışarı çıkmıyor bu yüzden. Kız Güleser sen yokken gülemiyoruz falan diyorlar bilmiyorum abartıyorlar mı ama yok çok samimiler. Erkekler arasında geçen biri arkadaşlık teklifi etti of moralim kalmadı. Ben kardeş gözüyle bakarken beyefendi evlenmeyi düşünmüş. Of ki ne of.

Aman ya bunları düşünecek vakit değil artık. Mesajlar gelsin duruma göre sohbete geçelim çok bekleyecek durumda değilim. Bir an önce erkek arkadaşım olsun istiyorum. Tamam biraz tanımak lazım falan o kısım daha kolay. Konuştukça zaten anlaşacağız emin olabilirsiniz. Kendimi övmeyi sevmem ama güzele de güzel diyeceksiniz yahu. Hop ben gidiyorum ve mesajları bekliyorum o zaman.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir