Kayseri’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kayseride Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kayseri’de evlenmek isteyen bayanlar için Nazlı ben millet herkes burada mı bir yoklama alalım ne dersiniz? Yaşım 26. Evlenecek adam bulmadan buradan ayrılmayı da düşünmüyorum açıkçası. Neyse benimle ilgili fikir sahibi olmanız için biraz sohbet edelim o halde. Arkadaşlar öncelikle yorumlara numaramla dönmüyorum mesaj atmanız gerekiyor.

Ondan sonra numaramı verince de arayabilirsiniz, mesaj atabilirsiniz. Görüntülü konuşmak sanırım daha iyi olacak ben öyle seviyorum desem doğru olur. Yani gözlerinin içine bakmadan bir insanı nasıl daha net tanıyabilirim bilmiyorum. Genelde içine kapanan biriyim ama artık arkadaş bulmam gerekiyor. Kayseri evlenmek isteyen bayanlar çok güzeldir çok neyse.

Biraz hüzünlüyüm, sabırsızım ama anlayışlıyım. Kıskançlık pek yok bende ama beni fena kıskanıyorlar ya. Güzelim haliyle. Bunun dışında insanlarla geçim sorunu pek yaşamam. Herkesle iyi anlaşabiliyorum. Lakin konu aşka geldiği zaman orada sıkılıyorum işte. Düşünüyorum bu adam beni mutlu eder mi etmez mi nasıl olur falan filan. Ciddi olarak düşünüyorum ona göre yazın mesajlarınızı.

Kayseri’de Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanları

Yaşımdan kaynaklı olarak henüz evlilik kararı almadım. Umarım güzel günler göreceğiz bakalım hayırlısı. Ama dediğim gibi kısa sürede tanımak mümkün değil insanları. Biraz zaman geçecek, tanışacağız, anlaşacağız ve gerekirse her gün sohbet edeceğiz.

Kıskançlık sorunu olanlar bunu önceden söylesin ki alışma süresi denen bir şey var. Öyle toz kondurmam kendime ezdirmem yani. Karşımdaki kişiyi de kıracak bir şey söylemem merak etmeyin. Güzelim ve haliyle bakımlıyım. Üniversite yeni bitti ve iş hayatına atılmaya hazırlanıyorum. Ama önce yalnızlığım bitsin istiyorum ne yapayım ki başka. Beyler, mesajlarınızı atarken yaşınızı söyleyin. Kendinizden bahsedin. Belki ruh ikizi olacağız nereden bileceksiniz? Ya da ne bileyim çok iyi anlaşacağız belki de.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun