Elazığ’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Elazığda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Elazığ’da evlenmek isteyen bayanlar arasında Makbule ben. 26 yaşındayım. Güzelim, bakımlıyım, ciddi arkadaş arıyorum. Var mı aranızda benim gibi düşünen? Geleceğine yön vermek ve mutlu olmak isteyenler elbette vardır. Ama ondan önce benim bazı kriterlerim olacak. Herkesle konuşurum ama araya mesafe koyarım arkadaşlar. Çünkü bir erkek kendini hemen belli edemeyebiliyor. Bazıları da kendini gösteriyor. Ne bileyim ya duygular farklı olmalı. İki taraf birbirine saygı göstermeli. Ondan sonraki süreç daha iyi ilerler. Tabi bu benim düşüncem. Siz de mesaj atarak söyleyebilirsiniz.

Güzel bayan arkadaş arıyorum diyenler fazla bekletmesin beni. Bir kadın olarak çok sabırsızım bazı konularda. Mesela biriyle tanışacağım, hemen tanışıp konuşmak istiyorum. Gözden ırak gönülden de ırak olur unutmayın bu sözümü. Herkes yaşamıştır hayatında bir defa. Ben artık yoluma bakacağım işte. Gelsin geçsin takılayım gibi bir durum yok olamaz da. Yaşım itibariyle ciddi erkek arkadaş arıyorum. Elazığ evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak iyidir ama bakalım sonu güzel olsun.

Elazığ’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Beyler bazı konularda tavizim yok şimdi onları anlatayım size. Birincisi yalana gelemem, ikincisi ilgi isterim. Bunlardan biri olmazsa ben de olmam. İlgi neden bekliyorum peki? Görseniz anlarsınız, ben güzel bir bayanım. Güzellik merkezim var haliyle güzel olmak zorundayım. Makyajı çok abartmam çünkü doğal güzelliğim bana yetiyor. Ay aman evlilik teklifleri de çok geliyor da kabul edemiyorum hemen.

Seçici bir kadınım. Erkek arkadaşımın yanıma yakışması önemli değil, dik durması yeter bana. Ondan sonra yalansız olsun, sevsin, saysın, ilgilensin işte. Çok mu şey istiyorum ya? Bence hayır. Kıskanmasın da çok. Bir ortama gidildiği zaman dikkat çekiyorum ben malum güzelliğimden dolayı. Bu konuları kaldırabilecek varsa mesaj atabilir ben de numaramı veririm. Gerisi kendiliğinden gelecektir. Çok mu övdüm kendimi bilmiyorum ama durum böyle arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun