Erzincan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Erzincanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kocaman selamlar arkadaşlar. Herkes iyi mi ya bende heyecan var biraz gerçekten nasıl desem ki bilemiyorum. Erzincan’da evlenmek isteyen bayanlar olarak ilk kez bir ilan sitesine yazıyorum. Yaşım 24 oldu ve evlilik çağına mı geldim nedir anlayamıyorum herkesin bir beklentisi var benden. Gerçek hayatta karşıma çıkanları bir tarafa bıraktım önce buradan çevre edinmek istiyorum. İnsanlar ne düşünür ne der umurumda değil. Adım Berna bu arada. Kendi tarzıma uygun bir erkek arkadaş arıyorum hepsi bu.

Erkek arkadaş ararken her bayanda olduğu gibi bende de bazı kriterler var bilesiniz. Bunların başında doğruluk geliyor. Bir erkek bana yalan söylerse gözümde tamamen bitmiştir ve hiç yeri yoktur. 100 defa özür dilese de boş yani. Haliyle dürüst erkekler buyursun mesajlarını atsın ben de telefon numaramı vereyim ve ilk merhabayla sohbete başlayalım. Ne dersiniz uyar mı size? Uyarsa bekliyorum haydi. Erzincan evlenmek isteyen bayanlar arayanlara duyurulur.

Erzincan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Günümüzde bilmiyorum ya insanlar bir garip olmuş. Herkes kendi kafasına göre yaşıyor. Olması gereken de bu zaten ama bilemiyorsun ki kim ne düşünüyor. Mesela benim arkadaşlıklarım genelde kıskançlık yüzünden bitti. Ya tamam güzelim, bakımlıyım ve iyiyim ama sürekli bir kısıtlama hali falan yok ya canımı sıkıyor bunlar. Yapmayın işte. En çok 37 yaşına kadar olan erkekler bana yazsın lütfen. Daha büyük kişilerle arkadaş olamam.

Yaş kriterimizi de söyledik başka ne kaldı diye düşünüyorum. Ha aklıma geldi canlar söyleyeyim. Şimdi sizler bana hemen arkadaşlık teklifi de etmeyin. Biraz tanıyalım birbirimizi olur mu? Bakalım nasıl ilerleyeceğiz, neler konuşacağız değil mi? Öyle kolay şeyler değil bu süreçler. Sabırsız bir bayan olsam da geleceğimle ilgili karar alırken dikkatli seçerim bilginiz olsun.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun