Erzurum’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Erzurumda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Erzurum’da evlenmek isteyen bayanlar olarak Nazlı’dan selamlar. İlanımı okuyacak arkadaşlar çok şanslı bunu önceden söyleyeyim sizlere. Neden diyeceksiniz doğal olarak. Çünkü öyle güzel ve şirin bir bayan arkadaş ile konuşacaksınız ki aman şaşırmayın lütfen. Ben 30 yaşındayım. Evlilik kararı henüz veremedim sanırım ama karşıma çıkacak olanla elbette ciddi düşünmek isterim. Her ne kadar yalnız olsam bile bu süreç bitecektir adım gibi eminim. Bir bayan yalnızlıktan sıkılmaya başlarsa harbiden de duyguları darmadağın olur. Onu toparlamak için de biraz mücadele etmeniz gerekiyor. Erzurum evlenmek isteyen bayanlar içinde biraz zorlu bir kadınım unutmayın.

Bayanların dilinden anlayanlar bana mesaj atabilir. Sevecen, saygılı ve her zaman dürüst davranan erkeklerden mesaj bekliyorum. Aksi durumda dönüş sağlamam size. Çünkü telefonumu vereceğim. Öyle herkes numarasını vermez doğru muyum? Ama ben mesajlarınızı okuduktan sonra dönüş sağlayacağım merak etmeyin. Yoksa ne anlamı kalır ki sevginin ve arkadaşlığın.

Erzurum’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Güzeldir sevmek ve sevilmek elbette. Ancak doğru kişiyle ve doğru zamanda güzeldir değil mi arkadaşlar. Bu nedenden ötürü mesajlarınızı atarken yaşınızı söylemenizi ilk olarak rica edeceğim. Prensip gereği 35 yaş ve üzerindekilerle arkadaşlık kuramam. Ha tamam konuşurum, sohbet ederim ama öyle ciddi düşünemem bunu bilmiş olun.

Neyse çok laf kalabalığı yapmak da istemiyorum aslında. Günden güne beni sinir eden şu yalnızlık sorunum bitse mutlu günlere uzanacağım adım gibi eminim. Zaten günün her saatinde müsaitim ben. Mesajlara ve aramalara yanıt verebilirim. Tabi anlaştığım kişiyle, mutlu olacağımı düşündüğüm kişiyle. Süreç bende böyle ilerleyecek önceden söyleyeyim yani.

O zaman şimdi gelsin mesajlar. Bayan arkadaşına güvenen, sevgi besleyen, koruyan ve kollayacak olanlar buyursun mesajları bekliyorum. Şimdilik benden bu kadar. Zaten bildirim gelecek mesaj attığınız zaman. İşte o dakika ben heyecandan uçacağım sanırım. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir