Esi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler

Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Selam arkadaşlar herkese iyisinizdir umarım. Hakan ben. 37 yaşındayım. 4 yıl önce karım öldü. Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler arasındayım olsun ama hayatımı düzene sokmaya karar verdim ben. Buradan bana yazacak olan arkadaşlar ile muhabbete gireceğim. İnsanların bu süreçte nasıl birbirine destek olması gerektiğini düşünüyorum. Eşi ölmüş evlenmek isteyen erkekler arayışında olanlar varsa bana yazabilir arkadaşlar beklemeden. Bu süreçte can sıkıntısı nedeniyle değil, hayatıma biriyle devam etmek istediğim için yazıyorum size. Haliyle benimle beraber bu yola çıkacak olan vardır diye düşünüyorum ne dersiniz? Sadece mesaj ya da yorum atmanız yeterli arkadaşlar. Gerisi bende güzel muhabbet olacaktır.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Erkekler

Kriterlerimden bahsetmek istiyorum şimdi. Birincisi dul ya da bekar ayrımı yapmam arkadaşlar. Yeter ki insan olsun, güvensin, yanımda olsun. Evlenmiş boşanmışta olabilirsiniz. Yada benim gibi eşiniz vefat etmişte olabilir. Yeter ki birbirimize destek olabilelim anlaşabilelim. Hayat o kadar kısa ki gerçekten problem yapmaya sıkıntı çekmeye insanları kırmaya değmiyor. İnanın gerçekten güzel bir başlangıç yaparsak öyle devam eder. Evlilik konusunda ben hazırım zaten. Evim de hazır her şeyim var yani sorunum yok. Sadece eş adayım yok o da buradan nasipse artık olacaktır. Eğlenceli bir yapım var arkadaşlar. Gülmeyi eğlenmeyi seven biriyim. Gezmek yeni yerleri keşfetmek ilgimi çeker. Umarım ikinci baharımızı yaşar gelecek adına çok mutlu oluruz.

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler gibi bende bazen kendime kızıyorum ama biliyor musunuz acaba doğru karar mı verdim diye. Lakin bu hayat böyle geçmiyor. Nasıl desem minik bir kasabada sessiz ve sakin bir şekilde yaşamak ne güzel olurdu değil mi? İnsanlardan uzak yaşamak gibi bir hayalim var benim. Bunun dışında artık söz sizde ben bir şey demiyorum. Yazın ki iletişime geçeyim arkadaşlar. Varsa sizin de beklentileriniz istekleriniz sizde detaylıca belirtin bana. 

Tek kötü huyum var aslında o da sabırsız biriyim ben. Can sıkmam, insanlarla iletişimim kuvvetlidir. Bakımlı biriyim. Bu kadar yani sorunuz varsa sorun yanıt vereyim sevgili bayan arkadaşlar.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir