Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadas

Selam beyler. Canan benim ismim. Yaşım 29. Suriyeli bayan arkadaş şeklinde araştırma yapanlar için geldim. Anlayacağınız ben de erkek arkadaş arıyorum. O yüzden ilan açmak uygun gibi. Yaşadığımız şu dönemde güvenmek zor insanlara. Suriyeli bayan numaraları arayanların sayısı da artarken şansımı denemek istedim. Umuyorum ki her şey güzel olur ve hayata bakış açım değişir. Ben normalde içine kapanık biriyim ama artık bu geride kalsın istiyorum. Yön versin biri hayatıma. Çok şey istemiyorum ki arkadaşlar. Ne var bunda ben de heyecan peşindeyim, mutlu olayım diyorum ne var bunda. sayesinde daha önce birileriyle tanıştığınız oldu mu arkadaşlar? Gerçek bir sevdalı adam arıyorum ama önce arkadaş olacağız. Sonra da belki ciddi düşünerek evlilik planlayacağız. Kader bu kimse bilemez. Beklemeye devam ediyorum.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Peki beyler sizin Suriyeli bayan arkadaş arıyorum deme sebepleriniz neler? Genelde can sıkıntısı geçicidir ama bende nedense kalıcı oldu anlayamadım. Neyse ki Suriyelilerin kullandığı arkadaşlık siteleri bu sorunumu çözecek gibi. Bu zamana kadar insanların bana olan bakış açısını da değiştiremedim. Oysa neler düşünmüştüm ben. Beyaz atlı bir prens olacak da beni mutlu edecek diye. Hani nerede diye soruyorum geceleri artık canım harbiden sıkılmaya başladı. Bilemedim, çözemedim bendeki sorunu. Belki de tek sebep yalnızlık. Bakımlıyım, kuaför salonunda çalışıyorum ne kadar güzel olduğumu artık siz düşünün. Neyse bunlar önemsiz gibi ama dış güzelliğe önem verenler varsa bilsin istedim arkadaşlar. Tabi ki bende bakarım dış güzelliğe ve ona göre karar vermem. Sadece beni mutlu edecek adamı çözmem yeterlidir. Bakacağız ısrarla mutluluk peşinde olanlar için geldim daha ne yapayım ben.

Yaşım itibariyle evlilik teklifleri de alıyorum. Siz ister miydiniz arkadaşlar Suriyeli hanımla evlenmek peki? Bilirsiniz karakaş kara göze herkes hayran kalır. Ama erken diye düşünüyorum. Bakacağız ya sadece insanların evlenmek için evlenmesine karşıyım. Önce tanıyalım birbirimizi arkadaşlar. Sonrasına bakarız. Bu konuda kendinizi tanıtın, beklentilerinizi de yazın ki bakalım duruma. Her yazanla iletişime geçeceğim merak etmeyin lütfen. Evet, bitti diyeceklerim. Sözü size bırakmak isterim. Kim neler diyecek merakla beklemekteyim arkadaşlar. Görüşürüz. Çok beklemeyi sevmem ben de diğer bayan arkadaşlar gibi haberiniz olsun tamam mı?

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun