Whatsapp arkadas ariyorum

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Merhabalar adım Aycan. Whatsapp tanışma numaraları için buradayım ben. Yaşım 28. Uzun süredir yalnızım arkadaşlar. Çevremde konuşacak sohbet edecek kimse kalmadı gerçekten. Tabii sevgilimde yok haliyle. Gerçek anlamda hayatıma yön vermeye çalışıyorum ama bir türlü olmuyor. Sonra fark ettim ki sorun bende değil, karşılaştığım insanlarda. Bu yüzden Whatsapp arkadaş arıyorum ben.

Öncesinde tanımak uzun uzun sohbet etmek ve ona göre karar vermek istiyorum. Artık hayatıma kimseyi direkt olarak sokma düşüncesinde değilim. Whatsapp görüntülü sohbet numaraları arayan beyler de amaçlarını isteklerini belirtirse daha hızlı yol almış oluruz arkadaşlar.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Tek o da değil yüreğime dokunacak biri çıksın gelsin diye ne kadar heyecanlıyım biliyor musunuz gerçekten? Anlayamazsınız sanmıyorum ama olsun ne diyeyim ki sizde artık. Yazabilirsiniz dilediğiniz her an numaramı vereceğim. Güzelce sohbet edeceğimiz, duygularımızı paylaşacağımız biri lazım bana. Yaş önemsiz ama en fazla 43 falan olabilir. Yanlış kişilere denk geldik bu zamana kadar en çok da bu zoruma gidiyor.

Neyse atlattık geçmişi konuşmaya gerek yok. Sonuçta iyimser bir adam olmak lazım ve bu süreçte kız arkadaşınızı desteklemeniz lazım. Biraz duygusalım ben haberiniz olsun. Hemen kırılgan bir yapım var, romantik adamları severim. Görüntülü sohbet etmeye bayılırım. Zaman başka türlü geçmiyor işte.

Whatsapp Sohbet Etmek İsteyenler

İşi gücü olanlar yazmalı bana. Çünkü benim de işim var, emekçiyiz çalışıyoruz. Güzel bir hayat yaşamak amacındayım. Gezmeyi çok seviyorum ben mesela. Nasıl desem yani birkaç şehir gezeyim istedim. Ama yok tek başıma cesaret edemedim canım çok sıkılır diye. Tüm bu nedenleri sıraladığımızda Whatsapp arkadaş arıyorum demek çok da anormal değil bence. Ne dersiniz?

Günlerim o kadar yalnız geçiyor ki size anlatamam gerçekten. Güzel muhabbeti olan, can sıkmayacak, yeri gelecek dost gibi davranacak biri lazım. Ömür çok hızlı geçiyor be. Nereye elimizi atsak kuruyor artık vakit geldi işte. Vedaları ben hiç sevmem mesela. Ondan sonra hep iyi olduğum için kaybettim ama olsun bir kez daha deneyeceğim. Umuyorum ki bana yazanlar hep iyi adamlar olur. Gözünden anlarım insanları ben. Neyse uzatmadan gidiyorum ve sizin o güzel mesajlarınızı beklemeye başlıyorum.

Related Posts

2 thoughts on “Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir