Eskişehir’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Eskişehirde Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

İyi günler Manolya benim adım. Eskişehir’de evlenmek isteyen dul bayanlar arasındayım aslında. Yaşım 39. Öyle olduğuna bakmayın bir görün var ya aman aşık olacaksınız. Bakıyorum çünkü kendime. 5 senedir dulum hiç sorun değil. Kendi kendime yettim çok şükür.

Ama baktım ki yok artık olmuyor bir eşe ihtiyacım var. İkinci baharı yaşamak nasıl olacak merak ediyorum aslında. Bazı ufak prensiplerim de var. İlanın devamında sıralayacağım kriterlere uyum sağladığını düşünen hemen yazsın sohbete başlayalım. Numaramı da mesaj atan baylara vereceğim bilginiz olsun tamam mı? Eee haydi sizi daha çok bekletmeyeyim o zaman.

Şimdi bazı isteklerim olacak sizlerden. Dediğim gibi uçuk kaçık şeyler değil. Arkadaşlar dul ama güzel bir bayan ile evlenmek size neler katacak? Bunun yanıtını alabilir miyim ilk olarak. Ondan sonra nasıl anlatsam, çocuğum yok zaten ben tek yaşıyorum. Ayrıca çok kıskanç biri değilim, her şeye karışmam. Aynı durumu ben de yaşamak isterim. Kısıtlanmaya gelemiyorum arkadaşlar bunu lütfen unutmayın. Ek olarak eşime sadık biri olurum o konuda da sorunum yok lakin durduk yere anlaşmazlık olursa hızlıca soğuyorum. Bu da benim en kötü huyum arkadaşlar.

Eskişehir’de Evlenmek İsteyen Dul Güzel Bayanlar

Eskişehir’de evlenmek isteyen dul bayanlar genelde böyledir. Biz burada rahat yaşıyoruz ama kurallarımıza bağlı olarak yaşamımızı sürdürüyoruz. Önce arkadaş olarak başlarız daha sonra umuyorum ki güzel günlere doğru yelken açarız. Gezmeyi seven, romantik müziklere bayılan ve eşine her zaman sadık olan güzel bir bayan olarak mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Evlenmek isteyen dul bayanlar gerçek sevgiyi arar unutmayın lütfen. Gelen her mesaja numaramla dönüş yaparım. Gerisi teferruat bana göre. Asıl amacımız güzel günlere ulaşmak olmalı lütfen unutmayın bunu da.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

2 yorum