Gurbetçi Evlilik Sitesi

Gurbetçi Evlilik Sitesi

Halime ben arkadaşlar iyi günler. 31 yaşındayım. Gurbetçi evlilik sitesi arıyordum ne zamandır oh be buldum sonunda bakalım güzel şeyler olacak sanki. Heyecan bastı nedense. Çünkü gelecek mesajları merak ediyorum. Onun dışında nereden olduğumu mesaj atanlara yazarım öyle hemen neden sürprizi bozayım ki değil mi? Ama gerçekten evlenmek istiyorum artık.

Böyle hayat mı yürür ya. Evden işe, işten eve, hafta sonu kafede arkadaşlarla oturma falan. Yok artık tamam yeteri kadar gezdim biraz da eşimle gezeceğim banane be. Ay tamam tamam ciddi mi konuşalım ne yapalım?

Hızlı Arkadaş

Gurbetçi evlilik sitesi dediğiniz zaman aklınıza neresi geliyor mesela ben neredeyim sizce? Cevap çok basit de yine de sözü size bırakıyorum. Her neyse arkadaşlar evlilik kararı almaya karar verdiğim zaman yine heyecan yapmıştım sanki hemen biri çıkıp gelecek konuşacağız diye. Ama anlaşamamak varmış kaderde. Biri kıskanç çıkıyor çok güzel olduğum için, diğer kısıtlamaya çalışıyor ne bileyim artık iki arada bir derede kaldım ve buradan ilan açayım dedim.

Ücretsiz Gurbetçi Evlilik Sitesi

Her bayanın kriterleri vardır arkadaşlar unutmayın. Bu kriterler iyi anlamda da olabilir kötü anlamda da. Neyse ki ben öyle çok seçici değilim. Birkaç ricamı paylaşıp gideceğim canlarım. Önce var ya bir erkek evleneceği bayanı ya da kız arkadaşını her zaman desteklemelidir. Gerek makyaj gerek giyim konusunda fark etmiyor. Yanımda olmalıdır yani erkek arkadaşım tamam mı bu çok önemli.

Alımlı ve güzel bir bayan olduğum için hep bu konuda sorun yaşadım artık yaşamak istemiyorum bilginiz olsun. Evet böyle işte durum. Gurbetçiyim ama olsun buradan bana mesaj atacak olanlara numaramı vereceğim anında. Sonra da güzel bir sohbete giriş yaparız ve kararımızı veririz.

One Comment on “Gurbetçi Evlilik Sitesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir