Gurbetçi Evlilik Sitesi

Halime ben arkadaşlar iyi günler. 31 yaşındayım. Gurbetçi evlilik sitesi arıyordum ne zamandır oh be buldum sonunda bakalım güzel şeyler olacak sanki. Heyecan bastı nedense. Çünkü gelecek mesajları merak ediyorum. Onun dışında nereden olduğumu mesaj atanlara yazarım öyle hemen neden sürprizi bozayım ki değil mi? Ama gerçekten evlenmek istiyorum artık.

Böyle hayat mı yürür ya. Evden işe, işten eve, hafta sonu kafede arkadaşlarla oturma falan. Yok artık tamam yeteri kadar gezdim biraz da eşimle gezeceğim banane be. Ay tamam tamam ciddi mi konuşalım ne yapalım?

Gurbetçi evlilik sitesi dediğiniz zaman aklınıza neresi geliyor mesela ben neredeyim sizce? Cevap çok basit de yine de sözü size bırakıyorum. Her neyse arkadaşlar evlilik kararı almaya karar verdiğim zaman yine heyecan yapmıştım sanki hemen biri çıkıp gelecek konuşacağız diye. Ama anlaşamamak varmış kaderde. Biri kıskanç çıkıyor çok güzel olduğum için, diğer kısıtlamaya çalışıyor ne bileyim artık iki arada bir derede kaldım ve buradan ilan açayım dedim.

Ücretsiz Gurbetçi Evlilik Sitesi

Her bayanın kriterleri vardır arkadaşlar unutmayın. Bu kriterler iyi anlamda da olabilir kötü anlamda da. Neyse ki ben öyle çok seçici değilim. Birkaç ricamı paylaşıp gideceğim canlarım. Önce var ya bir erkek evleneceği bayanı ya da kız arkadaşını her zaman desteklemelidir. Gerek makyaj gerek giyim konusunda fark etmiyor. Yanımda olmalıdır yani erkek arkadaşım tamam mı bu çok önemli.

Alımlı ve güzel bir bayan olduğum için hep bu konuda sorun yaşadım artık yaşamak istemiyorum bilginiz olsun. Evet böyle işte durum. Gurbetçiyim ama olsun buradan bana mesaj atacak olanlara numaramı vereceğim anında. Sonra da güzel bir sohbete giriş yaparız ve kararımızı veririz.

4 thoughts on “Gurbetçi Evlilik Sitesi

  1. İstanbul yaş 47 boy 1.85 kilo 85 iç ve dış ticaret işiyle uğraşıyorum niyetim ciddi evlilik yapmak yurt dışında yaşayan gurbetçi Türk kadınla evlilik yapmak istiyorum 30 ile 60 yaş arası bekar dul açık kapalı evlenmek isteyen kadınlar bana ulaşabilir Whatsapp’tan

  2. Emekli temiz düzenli bakımlı sorumluluk sahibi evine eşine bağlı biriyim dulum aradığım bayan temiz düzenli bakımlı alkol sigara kullanmayan sorumluluk sahibi evine eşine bağlı biri olmalı kapalı açık olması fark etmez
    Yaşım 65 kilom 78.boyum 173

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir