Özbekistanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Özbekistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Özbekistan’da evlenmek isteyen bayanlar arayan var mı acaba? Durun durun aramayın. Yeliz ben. 26 yaşındayım. Evlilik kararını geçenlerde aldım. Pişman değilim çünkü yalnızlık artık canıma tak etti gerçekten. Buradan mesaj atacak olan beylerle konuşmak istiyorum ama ciddi evlilik düşüncesinde olanlara tabii ki. Herkesin bir yaşam tarzı vardır. Önemli olan karşılıklı muhabbettir. Güzel şeyler düşünebilmek ve yapabilmektir. Özbekistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak da gurur veriyor. Burada talibim oldu mu? Tabi ki çok oldu ama anlaşamadık işte. Kimisi aşırı kıskanç, kimisi arayıp sormuyordu bile. Bana göre de değil bu tarz ilişki türleri. İnsan evleneceği karısı olacağı kişiyi merak etmez mi aramaz mı kıskanmaz mı hiç? Hepsini geride bıraktım ve artık ileriye bakıyorum. Hayırlısı diyelim buyursunlar efendim mesajlarınızı atın konuşmaya başlayalım.

Özbekistan Evlilik Siteleri

Evlilik sitelerine çok baktım çok ilan okudum. Ama kimse benim gibi yazmıyor sanırım. Açık konuşmak gerek hayırlı işlerde. Kendini tanıtması gerek bir bayanın. Mesela ben güzelim iyiyim ama bir o kadar da huysuzum sanırım. Tek kötü huyum, mesaj gelmeyince, aranmadığımda canım çok sıkılıyor. İlgiyi seviyorum sanırım. Hayatımdaki kişinin hayatının merkezinde olmam gerekiyor sanki. Bu yüzden artık evlenmeye karar verdim ve sevdiğim bir insanla ilerlemek istiyorum. Öyle biri olsun ki arkadaşlık sürecinde beni yalnız bırakmasın sevgisini aşkını gösterebilsin bana. Çünkü bana bir adım gelene ben elli adım gidiyorum tamam mı unutmayın bunu da.

Özbekistan’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Özbekistan evlilik siteleri çok anlamlı aslında. Çünkü burada evlenmek isteyenler giderek artıyor. Tek isteğim anlayışlı birini bulmak aslında. Evine eşine evladına sahip çıksın. Gerekirse aç kalırız omuz omuza verir sürdürürüz bu hayatı. Ama mert delikanlı olsun. Gerisi kendiliğinden gelecek ondan yana şüphem yok. Hep ilgi gördüm bu zamana kadar. Haliyle aynı ilgiyi görmeye devam etmek istiyorum. Şimdi ben gidiyorum varsa bir sözünüz mesaj bekliyorum. Numaramı almak isteyenler de mesaj atabilir. Görüşmek üzere o halde. Günün her saatinde yazabilirsiniz ben geri dönüş yapacağım. Kendinize çok ama çok iyi bakın olur mu?

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir