Özbekistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Özbekistanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Özbekistan’da evlenmek isteyen bayanlar arayan var mı acaba? Durun durun aramayın. Yeliz ben. 26 yaşındayım. Evlilik kararını geçenlerde aldım. Pişman değilim çünkü yalnızlık artık canıma tak etti ya. Buradan mesaj atacak olan beylerle konuşmak istiyorum. Herkesin bir yaşam tarzı var sonuçta. Önemli olan karşılıklı muhabbettir. Güzel şeyler düşünebilmek ve yapabilmektir. Özbekistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak da gurur veriyor. Burada talibim oldu mu? Tabi ki çok oldu ama anlaşamadık işte. Kimisi aşırı kıskanç, kimisi arayıp sormuyor ne bileyim öyle yuvarlanıp gidiyorum. Hepsini geride bıraktım ve artık ileriye bakıyorum. Hayırlısı diyelim buyursunlar efendim mesajlarınızı atın konuşmaya başlayalım.

Özbekistan Evlilik Siteleri

Evlilik sitelerine çok baktım çok ilan okudum. Ama kimse benim gibi yazmıyor sanırım. Açık konuşmak gerek hayırlı işlerde. Kendini tanıtması gerek bir bayanın. Mesela ben güzelim iyiyim ama bir o kadar da huysuzum sanırım. Tek kötü huyum, mesaj gelmeyince, aranmadığımda canım çok sıkılıyor. Bu yüzden artık evlenmeye karar verdim ve sevdiğim bir insanla ilerlemek istiyorum. Öyle biri olsun ki arkadaşlık sürecinde beni yalnız bırakmasın hep ilgilensin. Çünkü bana bir adım gelene ben elli adım gidiyorum tamam mı unutmayın bunu da.

Özbekistan’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Özbekistan evlilik siteleri çok anlamlı aslında. Çünkü burada evlenmek isteyen bayanların sayısı giderek artıyor. Tek isteğim anlayışlı birini bulmak aslında. Gerisi kendiliğinden gelecek ondan yana şüphem yok. Hep ilgi gördüm bu zamana kadar. Haliyle aynı ilgiyi görmeye devam etmek istiyorum. Şimdi ben gidiyorum varsa bir sözünüz mesaj bekliyorum. Numaramı almak isteyenler de mesaj atabilir. Görüşmek üzere o halde. Günün her saatinde yazabilirsiniz ben geri dönüş yapacağım. Kendinize çok ama çok iyi bakın olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir