Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Semiha ben. Evlenmek isteyen dul bayanlar arasındayım arkadaşlar. Yaşım 38. Çok da büyük değilim zaten o konuda bir takıntım yok lakin evlenmeye karar verirken bazı şeyleri fazlasıyla düşündüm. Oysa çok düşünmeye hiç gerek yok ki. Kararımı aldım ve bu süreçte gerçekten kendime göre bir aday bularak yoluma devam etmek istedim. Her neyse genelde kendimle ilgili kararlar verirken temkinli olurum. Güzel bir bayanım sonuçta. Şimdi sizlere bazı sorularım olacak. Bu soruların yanıtlarına göre telefon numaramı vereceğim ve umuyorum ki güzel bir başlangıç yapmaya başlayacağız. Evet arkadaşlar lütfen dikkatli bir şekilde okuyalım ve ona göre konuşmaya başlayalım.

İlk sorum şu, dul bir bayan ile evlenmek ister misiniz ve evlenmek isteyen dul bayanlar hakkında ne düşünürsünüz? Varsa yanıtlarınız haydi alayım beklemeden. Benim yaş aralığım en çok 45 olabilir. Onun dışında da sohbet edebiliriz sorun yok ama evlilik biraz ciddi bir süreç. Haliyle gerçekten sevgi besleyecek, yanımda olacak, sevgiye inanacak arkadaşları bekliyorum mesajlara. Ay bu arada ben çok güzelim biliyor musunuz? Bilemezsiniz ki görmeden. Numaramı verdikten sonra Whatsapp üzerinden sohbete başlayacağız kimse merak etmesin.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Telefonları

Evlenmek isteyen dul bayanlar sabırlıdır. Çünkü en iyiyi bulmak ister. Mesela benim hayatıma girecek olan kişinin dürüst olması lazım. Yanımda olması ve beni kollaması lazım. Sıradan bir erkekle arkadaş olmak istemem bu yüzden evlilik sürecine de adım atamam işte. Her neyse durum bundan ibaret arkadaşlar lütfen anlayın beni de. İlk evliliğimde tercihim yanlıştı, umarım bu kez öyle olmayacak.

Kriterlerim var her güzel bayan gibi. Evlenmek isteyen dul bayan telefonları konusunda araştırma yapanlar önce dursun öyle yerinde. Aynaya baksın ve desin ki ben gerçekten bu bayana sevgi sunabilir miyim? Yanıt evet ise buyursunlar efendim. Her mesaj benim için çok önemlidir. Oysa bazen hatalı kararlar alabiliyoruz. Bu defa asla. Gidişat onu gösteriyor, biraz daha seçici oluyorsun zamanla.

Dul Bayan Evlilik İlanları

Şimdi ilan açtım diye herkes mesaj atacak ben adım gibi biliyorum ama öyle kolay değil işte. Seçiciyim arkadaşlar ben kusura bakmayın. Dedim ya aynı hatayı ikinci kez yapmayacağım. Haydi o zaman ben ufaktan kaçayım. Bir sözünüz bir sorunuz var ise sadece mesaj atmanız yeterli biliyorsunuz. Hop kaçtım ben canlar. Güzel güzel mesajlar gelsin de okuyalım mutlu olalım yahu.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir