Evlenmek İsteyen Engelli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Engelli Bayanlar

Nazlı ben arkadaşlar. Evlenmek isteyen engelli bayanlar arasındayım. Tek engelim işitme kaybı var bende. Öyle çok duymamazlık değil biraz işte. Neyse bu önemli mi bilemiyorum sizin için. Ben yine de ilanımı açmak istedim. Arkadaşlar evlilik isteyen bayanlar konusunda arayış içerisindeyseniz sizden durmanızı rica edeceğim. Buradayım ben işte. Tabi işitme engelli biriyle evlenmek nasıl bir duygu bilemiyorum da dediğim gibi ciddi evlilik düşünenler yazsın rica ediyorum.

İşitme Engelli Biriyle Evlenmek. Arkadaşlar toplumda ön yargı çok. Lütfen bunu bırakalım. Evlenmek isteyen engelli bayanlar arasında olmak beni üzmüyor ki. Gerçek bir mutluluk arıyorum. Bazen kulaklarımda sorun yaşıyorum ama olsun dedim ya mutlu olduktan sonra hiç önemi yok bu durumların. Ciddi evlilik siteleri sayesinde bana yazan çok oldu ama ısınamadım. Şimdi sıra burada. Tek umudum da burası ve umuyorum ki güzel günler göreceğiz. Neyse bakalım ya. Heyecan da var kusura bakmayın.

Evlenmek İsteyen Engelli Bekar Bayanlar

Bu arada benim kimsem yok. Akrabalarım var ama yok ben kimseye yük olamam. Elim ayağım tutuyor çok şükür. Evlilik kararı aldığımdan beri biraz daha güçlüyüm arkadaşlar. Görme engelli evlilik arayanlar da yazabilir. Biraz gözümde de sıkıntı var. Neyse umuyorum karşılıklı güzel bir arkadaşlık kurar ve kararımızı veririz. Numaramı da paylaşmak istiyorum mesaj atanlarla. Çünkü telefonda sohbet çok daha güzel olur arkadaşlar bilirsiniz. Birbirimizi görmek falan ne bileyim.

Görme Engelli Evlilik. Evlenmek isteyen engelli bayanlar için beklentilerinizi de paylaşır mısınız? Biraz işitme biraz görme engelim var. Ama hislerim çok kuvvetlidir bilginiz olsun. Ses tonunuzdan anlayabiliyorum her şeyi bakın haberiniz olsun sonra demedi demeyin. Evet bu kadar şimdilik gidiyorum ben. Engelli olup olmadığınız da sorun değil ben herkese numaramı vereceğim.

Engelliler için Ciddi Evlilik Siteleri İlanı

Daha önce de gördüm engelliler için ciddi evlilik siteleri var elbette burası gibi. Ama dedim ya işte biraz heyecan biraz hüzün biraz da mutluluk gerekiyor. Mesela benim az da olsa engelim olduğu için zamanla hayatımdan geçip gidenleri unutmuyorum. Ha güzel hatırlamıyorum kendilerini merak etmeyin. Bembeyaz bir sayfa açtım kendime. Güzel günlere doğru hareket edip yolumuzu çizeceğiz hep beraber. Yeter ki gönüller bir olsun değil mi? Evet aynen de öyle olsun. Ben ufaktan kaçıyorum beyler. Mesajlarınızı yazarsanız güzelce sohbete başlayabiliriz. Görüşmek üzere umarım en kısa zamanda.

2 Comments on “Evlenmek İsteyen Engelli Bayanlar”

  1. İşitme Engelli Biriyle Evlenmek. Arkadaşlar toplumda ön yargı çok. Lütfen bunu bırakalım. Evlenmek isteyen engelli bayanlar arasında Ben Fatih işitme engelliler için oldum bekar hiç 42 yaşında evlenmek istiyorum mesaj yazıyorum

  2. Merhaba ben işitme engelliyim işitme engelli bayanla evlenmek istiyorum niyetim ciddi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir