Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Merhabalar. Benim adım Gülcan. 46 yaşındayım. Aslında evlenmek isteyen emekli bayanlar arasındayım. Biraz erken emekli oldum ben. Bu nedenle karşımdaki insanın da olgun olmasını beklerim. Yaşıma aldanmayın 35 yaşındaki bir bayanın güzelliği var bende. Çok iyi bakıyorum çünkü kendime.

Onun dışında biraz beklentilerim var elbette. Nasıl desem ki şimdi öncelikle yaş konusunu söyleyeyim. 55 yaşına kadar evlenmek isteyen erkeklerle arkadaş olabilirim. Aşk bunun adı aslında kiminle nasıl arkadaş olurum bilemem. Ama prensip sahibi olduğum kesin. Evlenmek isteyen emekli bayanlar şu sıralar çok aranıyor sanırım. Çünkü yalnızlık tek kadınların sorunu değil, erkeklerin de sorunu. İnsan yalnızlıktan bunalıyor bazen.

Emekli olduktan sonra evliliğe karar verdim diyebilirim. Zaten bir evlilik yapmıştım 10 sene kadar önce ayrıldık falan o konulara girmeye gerek yok. Önce biz kendimizle ilgili kararlar alalım. Evlenmek güzeldir, iyidir, harikadır falan gibi süslü sözleri bir kenara bırakalım olur mu? Tamam güzeldir de doğru insanla, doğru kararlar aldıktan sonra bu süreç başlamalı bence. Gören aşık oluyor arkadaş sonra da çekip gidiyor. Böyle olmaz.

Evlenmek İsteyen Emekli Bayan Telefon Numaraları

Telefon konusuna gelelim biraz. Ben öyle her yorum atana numaramı vermem. Sadece mesaj atanlara göndereceğim. Sohbet ondan sonra başlar ve güzelce devam eder. Belki 1 ay belki de 2 ay kadar konuşurum. Hemen tanımak zordur insanları. Bazen de yıldırım aşkı başlar bilemeyiz. Hayatım boyunca büyük konuşmadım bundan sonra da konuşmam arkadaşlar. Umuyorum buradan aradığım eş adayına ulaşırım.

Evlenmek isteyen emekli bayanlar konusunda merak ettiğimiz her şeyi bana anında sorabilirsiniz. Çok şey istemiyorum dediğim gibi biraz anlayış biraz da huzur. Güzelliğimi kıskanmayın olur mu? Mecburen bakımlıyım arkadaşlar yani ne yapayım. Daha önceki arkadaşlıklarım bundan dolayı bitmişti mesela. Onu yapma, buraya gitme falan filan derken özgürlüğümü kısıtlamaya başladılar. Yeter dedim ve bitirdim arkadaşlığımı.

Evlenmek İsteyen Emekli Güzel Bayanlar

Bazı arkadaşlarım bu saatten sonra evlilik mi olur diyor. Neden olmasın gözüm yani mutluluğun yaşı mı var? İkinci bahar yaşamak istiyorum belki kime ne bundan acaba. Aman bu konulara girsek çıkamayız o yüzden birbirimizle ilgili güzel şeyler düşünmek yeterlidir. Bu kadar söyleyeceklerim. Artık mikrofon sizde buyurun mesajlarınızı gönderin de okuyayım. Aklıma yatan veya yatmayan her mesaja döneceğim o konuda sorun yok. Gerisi ömür boyu mutluluk diye umuyorum bakalım görelim.

2 Comments on “Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar”

  1. Gülcan ismin çok tatlı emekli eğitimci 52 yaşında İzmir’de yaşamaktayım sorunum yok geride yalnızlıktan bıktım tanışmak isterim sevgiler.

  2. Merhaba Gülcan Hanım, Ben 58 yaşındayım ve eşimden boşandım. 9 yaşındayken Hollanda’ya geldim ve hala burada yaşıyorum. Eğer sizinle konuşup anlaşırsak, Hollanda’ya gelirsiniz ve ben emekli olduğumda Türkiye’de kalırsınız. Neresi olur derseniz, sizin yazdığınız yere göre olur. Umuyorum yaşım, göründüğünden daha gençtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir