Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Selamlar. Nagehan ben. Evlenmek isteyen memur bayanlar arayanlar varsa bana yazabilir. Yaşım 34. Memurum zaten başlıktan anlayacağınız üzere. Bu zamana kadar doğru insanı mı bulamadım, doğru karar mı veremedim bilemiyorum. En son çare olarak memur evlilik sitesi üzerinden ilan vermek istedim. Haliyle gerçekten sevgi sunacak birini bekler oldum. Kamu evlilik sitesi tam bana göre bir yer diye düşünüyorum. İçimde bir his sanki aradığım hayat arkadaşımı burada bulacağımı söylüyor. Bekleyelim görelim işte. 5 senedir memurum, durumum gayet iyi. Tek beklentim sevgi. Öyle büyük şeyler istemiyorum insanlardan. Sevsin ve saysın yeterli. Gerisi güzel düşünceler onlar da kendiliğinden olacaktır zaten. Günlerdir can sıkıntısından ne yazacağımı bilemedim anca toparlanabildim arkadaşlar.

Memur Evlilik Sitesi

Memurluk güzel ya gerçekten ama iş yalnızlığa geldiği zaman durum değişiyor. Çok yalnız olduğumu söylemem arkadaşlarım var ama sevgi yok, aşk yok, ilgi yok, alaka yok. Bunları bana sunacak bir beyefendi yok mu burada acaba? Vardır eminim de biraz cesaretli olun da mesajlarınızı yazın arkadaşlar. Şimdi değinmek istediğim bir durum daha var. Arkadaşlar ilk olarak kendinizi tanımanız gerekiyor. Bir bayanla nasıl konuşurum, neler söylerim, o benden ne bekler falan bunları sorun kendinize rica ediyorum. Genelde insanların bu süreçte beklentileri farklı olur. Evet biraz seçiciyim bunu söylemem gerekiyor sanırım.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Seçici derken yakışıklı falan olsun demiyorum evleneceğim kişinin. İlgi göstersin, kibar olsun yeterli bana. Sonuçta bir ömür birlikte yaşayacağız. Güzel günlerimiz olacak, hüzünlü günlerimiz olacak ama arkadaşça devam edip evlilik yoluna doğru ilerleyeceğiz işte.

Evleneceğim kişinin işi olsun isterim. Oda benim gibi memur olsa daha iyi olur sanki ama illa memur olacak diye de bir şey yok. Onun dışında saygı ve sevgi beraber olmalı işte. Gerçek bir aşk yaşanmalı. Hiç ilgi bitmesin istiyorum. İkinci baharımı da aynı insanla yaşamak istiyorum. Ay şuan duygulandım kusura bakmayın. Mesajlarınızı atın ama numaramı vereceğim ki telefona geçelim böyle sohbet devam etsin. Birden irtibat kesilmesin harbiden bu durumlar can sıkıcı. Neyse tamam çok uzatmak istemiyorum. Hepimiz insanız ve tabi ki seçiciyiz.

Evlenmek isteyen memur bayanlar arasından belki seçim yapamıyorsunuz. O zaman tanışalım önce. Gerisi güzel olur bakın demedi demeyin. Çok yaşadım bu durumları. Ciddi düşündüğüm oldu, 1-2 günde bitirdiğim arkadaşlıklarımda oldu. Ama artık fazlasıyla ciddiyim ve buradan evlilik ilanı açıyorum. Hayırlı olmasını istiyorum başka da beklentim yok. O zaman görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın.

Related Posts

1 thought on “Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir