Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Selamlar. Nagihan ben. Evlenmek isteyen memur bayanlar arayanlar varsa bana yazabilir. Yaşım 34. Memurum zaten başlıktan anlayacağınız üzere. Bu zamana kadar doğru insanı mı bulamadım, doğru karar mı veremedim bilemiyorum. Haliyle gerçekten sevgi sunacak birini bekler oldum. Baktım gelen yok artık ilan açmanın vakti geldi dedim.

Bekleyelim görelim işte. Sonuç olarak evlenmek isteyen memur bayanlar kriter sahibidir. 5 senedir memurum, durumum gayet iyi. Tek beklentim sevgi. Öyle büyük şeyler istemiyorum insanlardan. Sevsin ve saysın yeterli. Gerisi güzel düşünceler onlar da kendiliğinden olacaktır zaten. Günlerdir can sıkıntısından ne yazacağımı bilemedim anca toparlanabildim arkadaşlar.

Memurluk güzel ya gerçekten ama iş yalnızlığa geldiği zaman durum değişiyor. Çok yalnız olduğumu söylemem arkadaşlarım var ama sevgi yok, aşk yok, ilgi yok, alaka yok. Bunları bana sunacak bir beyefendi yok mu burada acaba? Vardır eminim de biraz cesaretli olun da mesajlarınızı yazın arkadaşlar.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar Telefonları

Şimdi değinmek istediğim bir durum daha var. Arkadaşlar ilk olarak kendinizi tanımanız gerekiyor. Bir bayanla nasıl konuşurum, neler söylerim, o benden ne bekler falan bunları sorun kendinize rica ediyorum. Genelde insanların bu süreçte beklentileri farklı olur. Canınız sağ olsun ama evlenmek isteyen memur bayanlar ciddidir her zaman unutmayın rica ediyorum. Evet biraz seçiciyim bunu söylemem gerekiyor sanırım.

Seçici derken yakışıklı falan olsun demiyorum evleneceğim kişinin. İlgi göstersin, kibar olsun yeterli bana. Sonuçta bir ömür birlikte yaşayacağız. Güzel günlerimiz olacak, hüzünlü günlerimiz olacak ama arkadaşça devam edip evlilik yoluna doğru ilerleyeceğiz işte.

Evleneceğim kişinin işi olsun isterim. İlla memur olacak değil. Onun dışında saygı ve sevgi beraber olmalı işte. Gerçek bir aşk yaşanmalı. Hiç ilgi bitmesin istiyorum. İkinci baharımı da aynı insanla yaşamak istiyorum. Ay şuan duygulandım kusura bakmayın. Mesajlarınızı atın ama numaramı vereceğim ki telefona geçelim böyle sohbet devam etsin. Birden irtibat kesilmesin harbiden bu durumlar can sıkıcı. Neyse tamam çok uzatmak istemiyorum. Hepimiz insanız ve tabi ki seçiciyiz.

Evlenmek isteyen memur bayanlar arasından belki seçim yapamıyorsunuz. O zaman tanışalım önce. Gerisi güzel olur bakın demedi demeyin. Çok yaşadım bu durumları. Ciddi düşündüğüm oldu, 1-2 günde bitirdiğim arkadaşlıklarımda oldu. Ama artık fazlasıyla ciddiyim ve buradan evlilik ilanı açıyorum. Hayırlı olmasını istiyorum başka da beklentim yok. O zaman görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir