Evlenmek İsteyen Emekli Erkekleri

Evlenmek İsteyen Emekli Erkekleri

İlanımı okuyacak hanımlara merhaba. Ben evlenmek isteyen emekli erkekleri arasından Nazım. 55 yaşındayım. Biraz erken emekli oldum öyle takılıyorum. Takılmak derken şehir hayatından uzağım. Bahçem var orada vakit geçiriyorum. Kış aylarında tabi şehre dönüyorum. Yalnızlık ağır geliyor bana. Bu nedenle anlayışlı, evi çekip çevirecek ve mutlu edeceğim bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Arkadaşlıktan çok evlenmek için arayıştayım yani. Yaş kriterim yok. İlanın devamında paylaşacaklarımı okursanız zaten anlarsınız beni.

Evlenmek isteyen emekli erkekler yeteri kadar anlayışlıdır bana göre. Şahsım adına konuşuyorum aslında. Bu aşamada ne kadar mantıklı bir süreç yaşarsak o kadar iyi sanırım. Tanışma sürecinde birbirimizi desteklemeliyiz. İşte nelerden hoşlanırız, neler yaparız falan filan sohbet uzayıp gider. Gelin görün ki iş evliliğe geldiği zaman bir o kadar da yalnız kalıyoruz sanki. Karşılıklı görüş alışverişi yapmalı ve bu sayede birbirimizi desteklemeliyiz. Ben evliliğe hazırım hem maddi hem manevi olarak. Neyse sözü size bırakıyorum.

Evlenmek İsteyen Bekar Emekli Erkekleri İlanı

Günlerdir düşünürken bu kararı aldığım için mutluyum. Biliyorum ki evlenmek isteyen erkek ilanları çok sayıda. Fakat bazıları çalışıyor, bazıları emekli olmuş aynı benim gibi. İkinci bahar derler ya hani işte ondan istiyorum ben. Bahçemizde huzurlu bir şekilde yaşamak, çayımızı çorbamızı içmek, dertleşmek, gülmek ve tabi ki mutlu olmak.

Nasıl beklentilerim öyle fazla değil sanırım? Değil tabi ya daha ne olsun ki. Umuyorum mesajlar gelmeye başlayacaktır ve biz de yolumuzu çizeceğiz bir şekilde. Uzaktan uzağa olmaz. Mesaj atan bayanlara numaramı vereceğim ondan sonra konuşalım. Teknolojiden iyi anlarım bu arada. Görüntülü falan da konuşabiliriz merak etmeyin. Birbirimizi görürsek daha güzel arkadaşlıklar başlatabiliriz diye umuyorum ve şimdi aranızdan ayrılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir