Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Musa benim adım. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler arayan bayanlar için geldim. Yaşım 36. Evet bu kadarı alırken biraz fazla düşündüm belki de geç kaldım ama yok ya her şey nasip kısmet vallahi. Şimdi ben öğretmen olduğumdan dolayı ailem de artık yalnız yaşama falan diyor. Doğru söylüyorlar. Tabi ki ailem nedeniyle evlilik kararı almadım. Tamamen kişisel düşüncelerim var. Yalnız yaşamak gerçekten de bana göre değil. Bunun dışında ekleyeceklerim de var. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler genelde ince düşünür. Aynen de öyleyim işte. Peki nasıl ince düşünüyorum? Şimdi gelin onları anlatayım.

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmen İlanları

Şimdi hanımlar öncelikle şunu eklemekte yarar görüyorum. Ben öyle güzelliğe falan bakmam. İç güzellik derler ya hani ondan olsun yeterli. Beni sevsin, saysın, değer versin. Aynı şeyleri ben de besleyeyim. Genel olarak huzurlu bir yaşam tarzım olsa da bazen yalnızlıktan kaynaklı canım sıkılıyor. İşte evleneceğim hanımefendiyle tüm bu durumları sona erdireceğiz umarım. Evlenmek isteyen bayanlar çok bekletmesin beni bakın bu şans bir defa geliyor karşınıza. Yok yok şaka tamam biraz övmek istedim kendimi.

Her geçen gün aklıma takılan mevzular oluyor. Mesela hep böyle mi kalacağım ya da neden karşıma çıkan bir bayan yok diye soruyorum kendime. Ya demek ki hazır değiliz işte. Ne bileyim gönlüm ayrı telden çalıyor, beynim ayrı telden. Artık çıksın biri karşıma ya bıktım gerçekten. Evlenmek bu kadar mı zor iş acaba? Bence değil. İki kişi birbirini beğendikten ve sevdikten sonra her şey çok güzel olur kanaatindeyim. Dedim ya her şey kısmet ama sanırım bazı şeyler de bizim elimizde. Ne dersiniz? O zaman haydi mesajları bekleyeyim ben.

1 Comment on “Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler”

  1. Ben Serkan 35 yaşındayım bekarım bayan arkadaş arıyorum Muşluyum Muş’ta yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir