Evlenmek İsteyen Kürt Erkekleri

Evlenmek İsteyen Kürt Erkekleri

Merhaba adım Özer. Evlenmek isteyen Kürt erkekleri arasındayım. Aslında benim öyle ayrımım yok insanlar arasında yine de bazı bayanlar Kürt erkek aradığı için ilan açmak istedim. Yaşım 25. Durumum iyi. Arabam var evim var. Elbette işim de var. Sadece eşim yok. Bayan arkadaşlardan ricam varsa evlilik düşünceniz buyurun mesaj atın numaramla dönüş yapayım sohbete başlayalım.

Evlenmek isteyen Kürt erkekleri olarak saygı ve sevgiden asla ödün vermeyiz. Eşimize sonuna kadar sadık kalırız. Beklentilerini karşılarız. Sonrası zaten çifte mutluluktur arkadaşlar. Hanımlar birkaç konuda daha düşüncelerimi paylaşacağım. Gerisi umuyorum ki aşk olur, sevgi olur ve ömür boyu mutluluk olur.

Evlenmek İsteyen Kürt Erkek İlanları

Ya bu başlığı atmak benim sinirlerimi bozdu ama anlayış bekliyorum. Neyse bunlar sonra konuşulacak konular. Sevgili bayanlar, evlenmek istiyorsanız tabi ki kendi prensiplerinize uygun birini bulmanız gerekiyor. Mesela ben ilgi ve alakayı sonuna kadar gösteririm. Ondan sonra sevecen bir yapım var. Kimseyi kıramam. Ama bayan arkadaşımın yani eşim olacak hanımefendinin de bazı şeylere dikkat etmesi önemli. Ben biraz kıskancım. Çok sıkmam ama kimseyi. Sadece derim ki işte bu böyle olmasa nasıl olur, karşı taraf ne derse yine orta yol bulunur.

Evlenmek isteyen Kürt erkekleri hep saygılıdır. Bayan arkadaşını üzmez. Hele bu arkadaş, evleneceği kişi olursa durum çok daha güzel olacaktır. Neyse buyurun mesajlarınızı gönderin bana. Güzel günlere adım atmak istiyorum artık çok bekledik. Yaş geçiyor. Bakımlı bir erkeğim. Kendimle ilgili karar almadan önce mutlaka eşime danışırım. Hmm başka da bir şey gelmiyor aklıma. Ancak karşılıklı sohbet edersek konu konuyu açar ve ne kadar düşünceli bir beyefendi olduğum anlaşılır. En kısa zamanda görüşmek üzere değerli bayanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir