Giresun’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Giresunda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Giresun’da evlenmek isteyen bayanlar ile konuşmak isteyen gençlik nasılız bakalım bugün? Ben iyi değilim ya da yok iyiyim ama yok yok heyecanlıyım. Dilara ben. 25 yaşındayım. Erkek arkadaş arıyorum. Yok mu hiç kibar ve romantik bir bey? Neredesiniz yahu ben yalnız kaldım böylece bekliyorum ne zamandır. Şaka şaka ilk kez ilan açıyorum şansımı denemek istedim. Sevgilim yok şuan. Evlilik gibi bir karar da almaya çalışıyorum. Sadece arkadaşlık kurmak istiyorum.

Hayırlısını temenni ediyorum ama bakalım mesajlar gelsin de numaramı vereyim. Sonra da sohbete başlarız beklemeden. Biraz hüzünlü biriyim, romantik erkekleri bundan dolayı severim. Of bir de alınganlığım var benim ya olur olmaz şeylere alınıyorum. Bu konuda çekebilecekseniz buyursunlar efendim.

Evet alınganlık dışında da bazı durumlar var. Söylesem mi bilmiyorum ya mesaj atmazsınız diye korkuyorum gerçekten. Arkadaşlar ben güzelim biraz. Bu nedenle kıskanan çok oluyor ve inanın bunalıyorum. Böyle şeyler olmasa keşke. Yanlış mıyım? Çocuk diyor ki ben yanında olmadan dışarı çıkmayacaksın herkes sana bakıyor. Ya ben ne yapabilirim bu durumda? Neyse ya Giresun evlenmek isteyen bayanlar ilanı açtım bekliyorum işte.

Giresun’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Umarım beni anladınız arkadaşlar. Gerçekten aşırı kıskanç erkeklerle anlaşamıyorum. Ne yapayım güzelsem, bakımlıysam ben ne yapayım yani. Buraya arkadaş bulmaya geldim henüz sevgili olmaya çok var. Anlaşabileceğimiz ne malum, kimse bilemez. Bunların dışında bir erkekte aradığım şeyler de var.

Birincisi güven canlarım güven. Güven vermeyen erkek bana göre değersizdir. Yalan söyleyen erkeklerle ilgilenmem, arkadaş olmam, selam bile vermem. Mesela bana diyor buradayım, aaa başkasından haber geliyor senin ki burada kızlarla oturuyor. Yok böyle olmaz tamam mı az çok anladınız beni sanırım. Mesaj atanlara numaramı vereceğim sonrasında sohbete başlayabiliriz. Şimdilik görüşürüz.

3 Comments on “Giresun’da Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Merhaba Giresun’dan Bilal Giresun belediyesi çalışıyorum 1980 doğumlu

  2. Selam Dilara hanım ismim Mehmet Burdur’da yaşamaktayım niyetim ciddi evlilik arıyorum kabul ederseniz tanışmak isterim sizinle yazabilirsiniz arayabilirsiniz her zaman tanışmak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir