Gümüşhanede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gümüşhane’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gümüşhane’de evlenmek isteyen bayanlar arasından Meltem ben arkadaşlar merhabalar. Yaşım 36. Erkek arkadaş arıyorum aslında ondan dolayı ilan açıyorum. Umarım her şey iyi gider, anlaşabiliriz. Zaten tanışacağım kişide bazı özellikler de arıyorum. Mesela nasıl desem ki ilgili olmalı, beni yalnız bırakmamalı. Telefondan tanışma süreci belki uzun olacaktır, olsun yeter ki doğru insanı bulayım gerisi düzeliyor kendiliğinden. Ha bir de unutmadan, numaramı sadece mesaj atacak olanlara veriyorum arkadaşlar bilginiz olsun. Genel olarak kendimle ilgili bazı şeyler de var, ilanın devamında aktarıyor olacağım.

Mesele ne biliyor musunuz, benim yalnız kalmam değil. Bu zamana kadar doğru insanı bulamamam. Beni üzen bu zaten. Her zaman ilgi gösterdim, kırmadım, yalnız bırakmadım ama çok karşılığı olmadı ne yazık ki. Eee ben de artık seçici olmaya karar verdim. Ama dediğim gibi herkese şans vereceğim, numaramı atacağım. Önemli olan kısım ondan sonrası zaten. Güzel günler umuduyla yaşıyorum ne yapayım. Belki evleneceğim bilemiyorum ama şimdilik tüm adayları eledim artık buradan arkadaş bulacağım. Sonra da Gümüşhane evlenmek isteyen bayanlar benim nasıl mutlu olduğumu anlayacak, kıskanacaklar.

Gümüşhane’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Bildiğiniz üzere kadınlar yalnız kalmayı sevmez arkadaşlar. Bu nedenle canım çok sıkılabiliyor gün içinde. Kız arkadaşlarım ve iyi ki varlar hep yanımdalar ama olmuyor ki böyle. Sinemaya gitmek istiyorum kız kıza, yemeğe çıkıyorum kız kıza. Yok ya ben bezdim bu durumlardan artık. Kendime uygun erkek arkadaş arıyorum ve biliyorum ki vardır.

Arkadaşlar kriterlerim de şunlar kısaca yazayım; dedim ya ilgili olacak, saygılı olacak, sevgi besleyecek ve her zaman ama her zaman dürüst olacak. Gerisi bende merak etmeyin. Gidiyorum ama buralardayım lütfen mesajlarınızı güzel bir dille gönderin, okuyup dönüş yapacağım.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir