Nevşehir’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Nevşehirde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Nevşehir’de evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet ne güzel olur değil mi? Gülseren benim ismim. Yaşım 35. Dul değilim merak etmeyin henüz evlenmedim çok şükür. Buradan baktım insanlar yalnızlıklarını gideriyor heveslendim açıkçası. Belki dedim belki benim de bu süreçte yalnızlığımı def etmem gerekiyor. Çünkü bıktım artık ya. Sinemaya, kafeye, yürüyüşe tek çıkmaktan bıktım anlıyor musunuz? Bir bayan ilgi ister, sevgi ve saygı bekler. Gerisi zaten bayanın sunacağı mutluluklardır. Ama gelin görün ki bu zamana kadar hep değişik süreçler yaşadım ve yalnızlıktan artık sıkıldım.

Sizlerle ilgili düşüncelerimi telefondaki sohbette paylaşırım, buradan atacağın mesajlara ancak telefonla dönüş yaparım. Neyse bunlar kolay şeyler. Kısaca kendimden bahsedeyim ben. Nevşehir evlenmek isteyen bayanlar sohbeti isteyenler yazsın haydi ya.

Nevşehir’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Arkadaşlar çalışan bir bayanım. Kendi ayaklarımın üzerinde durmak çok güzel bir durum. Onu da geçtim insanlarla ilgili düşüncelerim elbette var hep de oldu zaten. Ne gibi diye soracak olursanız, kendine bakan, bayanlara nasıl davranması gerektiğini bilenlerle aram iyidir. Hep böyle kalmıştır, hala görüştüğüm insanlar elbette var. Ondan sonra hmm aklıma gelen ha şey bir de ben sessiz bir bayanım. Masumca otururken aniden sinirlenebilirim ama. Bu tamamen erkek arkadaşımın davranışlarına bağlı olarak değişiyor işte.

Kıskanç değilim, erkek arkadaşımın hep yanımda olmasını isterim. Sevgim sonsuzdur ama yeri geldiğinde hemen soğuyabilirim. Bu en kötü huyum işte. Soğumak ne kötü değil mi ya birden buz kesiliyorum, mesaj atmıyorum, telefonu açmıyorum. Ama bunlara ara verdim merak etmeyin. Yeni bir sayfa açtım kendime çünkü. Değer vermek ve değer görmek güzel şeyler olsa gerek. Eee ben gidiyorum o zaman. Var mı bir sözünüz? Varsa buyurun mesajlara işte neyi bekliyorsunuz ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir