Hakkaride Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hakkari’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ciddi bir erkek arkadaş arayan bayanlar burada sanırım. Hakkari’de evlenmek isteyen bayanlar da burada mı acaba? Şimdi ben de geldim eee ne olacak bakalım hayırlısıyla ilk ilanımı açıyorum. Adım Neşe. 26 yaşındayım. Kendi prensiplerime uygun bir erkek arkadaş arıyorum. Gerçekten benimle arkadaş olacak, ciddi düşünebilecek, aşırı sıkmayacak, dürüst olacak ve elbette romantik beyler buyursunlar mesajlarını atsınlar. Heyecanlı bir bayan olduğum için sabırsızım aynı zamanda.

Gözden uzak olan gönülden de uzak olur sözünü duymuşsunuzdur. Ha işte tam benim için söylenmiş bir söz bu. Neyse ki can sıkıntısından bunaldığımda konuşacağım çok arkadaşım var ama hepsi bayan. Artık hayatıma bir erkek arkadaş almaya karar verdim. Gerçek hayatta umduğumu bulamadığım için buradan ilan açıyorum. Sevinmek, sevmek ve sevilmek ne kadar güzel olur değil mi? Ah ya bunları yazarken bile kafam bozuluyor. Umarım aradığımı bulurum ne diyeyim ki ya. Güzel bir bayanın yalnız kalması sizce doğal bir şey mi? Hakkari evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak heyecanlandırıyor beni bu arada söylemek istedim.

Hakkari’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Mesajlarınızı tek tek okuyup dönüş yapacağım. Hem de cep telefonumu paylaşacağım. Aksi halde nasıl birbirimizi tanırız ki değil mi? Ama asıl önemli olan şey dürüst müsünüz ona bakacağım. Kimisi kendini tanıtırken yalan söylüyor. Kimisi dürüst ama aradığım kriterlere sahip değil. Ne bileyim ya çok garip bir durum işte. Ama şunu unutmayın ben gerçekten beklemekten yoruldum arkadaşlar.

Biliyorum çok sayıda mesaj gelecek. Mecburen herkesi tanımak için numaramı vereceğim ve başlayacağız konuşmaya. Ben biraz dedim ya heyecanlıyım ve bekletilmeyi sevmem. Kısmet kim olursa kabul ederim ne yapayım. Bir de arkadaşlık teklifinin tarzı önemli benim için. Sıradan teklifler canımı sıkar. Ama biraz süslü konuşmalar çok hoşuma gider unutmayın arkadaşlar. Ben gidiyorum o halde şimdi söz sırası sizde arkadaşlar gelsin mesajlar haydi ya bekliyorum ama.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir