Hatayda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hatay’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Salkım ben merhaba. Yaşım 32. Evlenme kararı aldım diyebilirim ama asıl önemli olan kendime uygun bir arkadaş bulmak. Bu nedenle Hatay’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Belki var belki yok burada ama ben sabırla beklemeye devam ediyor olacağım. Onun dışında günden güne yalnızlığım artıyor ya da bana öyle geliyor. Bilemiyorum karşıma nasıl biri çıkacak. Eğer ciddi bayan arkadaş arıyorum diyorsanız mesajlarınızı yazmanız yeterli tamam mı unutmayın lütfen.

Ama gördüğünüzde şok olacaksınız bilin istedim. Güzellik bakımından sanırım gördüğünüzde evlilik teklifinde bulunacaksınız. Sabredin önce. Tanımadan evlilik olmaz. Bu yüzden bu ilanı açıyorum ben. Hatay’da evlenmek isteyen bayanlar arayanlar buyursunlar efendim mesaj atsınlar.

Görüyorum ki günler çok hızlı geçiyor. Artık zamanım geldi benim de. Yanımda böyle yakışıklı bir beyefendi olsa fena mı olacak sanki. Tabi tip konusunda büyük beklentilerim yok. Bakımlı olması yeterlidir benim için. Ondan sonra  nasıl anlatsam ki işi gücü de olmalı. Benim var mesela, kimseye muhtaç değilim ve bu çok güzel bir duygu. Bakımlıyım, güzelim, çalışıyorum, huyum suyum da güzel. Daha ne istiyorsunuz ki?

Hatay’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Benden bu kadar arkadaşlar. Şimdi sizi dinlemek istiyorum. Mesaj atarken isteklerim var. Yaşınızı belirtin. Nerede oturduğunuzu falan da bilmek isterim. Ne işle uğraştığınızı, bekar ya da evli olduğunuzu da aktarın. Evliler yazmasın olur mu? Dul ya da bekar erkekler rahatlıkla mesaj atabilir hiç sorun yok.

Dediğim gibi asıl amacım arkadaşlık kurmak, iyi bir arkadaşlık süreci başlatmak. Valla gerisi geliyor. Çevremde bekar kız kalmadı dostlar. Hepsi evlendi ve gayet mutlular. Ne kadar güzel şeydir anlamak zor yaşamadan. Buraya keyfi ilan açmadım haliyle. Güzel, anlayışlı, kıskanç olmayan bir erkek arkadaş arıyorum. Hepsi bu yani.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir