Iğdırda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Iğdır’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selvi benim ismim Iğdır’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve 31 yaşındayım. Kendi kriterlerime uygun bir erkek arkadaş arıyorum. Sanırım bu zamana kadar hiç isteklerim gerçekleştirilmedi. Çok örneği var bunları telefonda sohbet ederken konuşuruz arkadaşlar sorun yok. Anca önceliğim buradan mesaj atacak olanlara numaramı vermek olacaktır. Sonrasında bakarız sohbetin seyrine göre ilerleriz.

Ne desem boş aslında. O kadar yalnızım ki ben genel olarak dertlerimi anlatmak da istemiyorum. Çünkü karşımdaki kişiye değer vereceğim ve onun da moralini bozmayacağım. Tek isteğim anlayışlı bir erkek arkadaş bulmak ve yolumuza devam etmek.

Arkadaşlar nasıl başlasam bilmiyorum. Sizi de derde boğuyorum sanki. O yüzden detaya inmeyeceğim. Şimdi benim aradığım erkek arkadaşın ciddi bir yapıda olması şart. Yani ciddi düşünecek ya her şeyi. Arkadaşlığı da sevgiyi de sahiplenmeyi de göstermelik yapmayacak. Bunun dışında öyle ömürlük olmak zorunda falan demiyorum. Zamanla daha iyi tanışacağız nasıl olsa. Aman ya Iğdır’da evlenmek isteyen bayanlar bence çok fazla aramızda rekabet var hayırlısı olsun.

Iğdır’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Bizim kızlar geçen diyor ki ya Selvi artık sana birini bulalım evlendirelim diye. Yok artık dedim daha 31’indeyiz. Ama eve geldim düşündüm ki zaman hızla akıp gidiyor. Belki tanışacağım erkekle anlaşırsak yani kafa yapımız uyum sağlarsa evleniriz nerden bilebiliriz bunu. Oysa ben önce arkadaşlık yaşamak istiyorum. Güzel, anlamlı, romantik bir arkadaşlıktan bahsediyorum.

Hep sonradan gelir aklım başıma benim. Neden mi? Çünkü gelen teklifleri hiç değerlendirmek istemedim. Ama baktım olmuyor ilanımı açayım dedim artık. Biliyorum seveceğim de sevileceğim de. Ama her önüne gelenle değil. İyi olanla, koruyanla, kıskananla arkadaş olacağım ben. Yorum da yazabilirsiniz lakin mesaj atanlar sadece numaramı alabilecek. Bana müsaade o zaman canlar. Gelsin bakalım şimdi o güzel mesajlar.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir