Isparta’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ispartada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ruken ben. Adım biraz garip gelebilir isimlere takılmazsınız umarım. Yaşım 35. Ben ayrıca Isparta’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Biraz geç mi kaldık nedir ama olsun ciddi bir arkadaş bulacağım ben kafaya koydum. Bakımlı bir bayanım. Hal böyle olunca taliplerim artıyor her geçen gün. Oysa benim kriterlerime uyum sağlamayanlarla da arkadaş oluyorum fakat şansları pek yok desem yeridir. Buna rağmen insanları kıramıyorum ve her zaman yanlarında olmak istiyorum.

Erkek arkadaş arıyorum derken belki ciddi bir süreç yaşamak istiyorum. Derler ya hani lay lay lom arkadaşlıklar, ben böyle bir şey aramıyorum açık olmakta fayda var. Neyse ki günün belirli vakitlerinde arkadaşıma bolca vakit ayırabilirim. Çalışan bir kadınım. Kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum hiç sorun yok o konuda. Lakin erkek arkadaşımın da böyle olması lazım. Ciddi bir yola girersek zaten durum daha da güzel olacaktır. Bakalım ya kısmet işte. Mesaj atmayanlara numaramı veremiyorum maalesef unutmayın. Of Isparta evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak güzel ama kısmetimiz açık mı bilemiyorum.

Isparta’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Evet şimdi gelelim güzel konulara. Arkadaşlar ben uzun boylu, sarı saçlı ve yeşil gözlü bir bayanım. Bu durum beni rahatsız ediyor aslında. Çok dikkat çekiyorum ya dışarıda otururken falan. İnsanlar bakıyor ama öyle ciddi arkadaşlık kurmak için sanırım. Bilemiyorsun ki. Ben de dışarıdaki insanlara güvenemediğimden buradan sanal arkadaşlık ilanı açıyorum dolayısıyla.

Atacağınız mesajları okuduktan sonra değerlendirme yapmam direkt numaramı veririm. Çünkü herkesin bir şansa ihtiyacı olacak. Umuyorum ki güzel bir gelecek bizi bekler. Ama seçiciyim o konuda sorunlar var. Peki nasıl bir seçicilik? Haydi onlardan da kısaca bahsedeyim.

Bakımlı erkek olacak benim arkadaş olacağım kişi. Kendine bakacak, boyuna posuna dikkat etmem ama saçına sakalına dikkat edecek işte. Bir de sevecek. Sevmeden önce saygı duyacak arkadaşına. Aşırı kıskanç olmayacak. Sanırım bu beklentiler zor şeyler değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir