İstanbulda Evlenmek İsteyen Bayanlar

İstanbul’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ah şu beyler ah ne kadar kafamı bozdular bir bilseniz. Sitem etmeye gelmedim elbette ama ne bileyim ya biraz sohbet ederiz diye düşündüm. Aslında ben erkek arkadaş arıyorum ya da şöyle desem daha iyi; İstanbul’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Haliyle buradan mesaj atacak olanlarla güzel bir iletişim kurabiliriz. Yaşım 32. Hemen sormayın evlenmek istiyor musun falan diye, yok arkadaşlar ben samimi bir dost arıyorum. Yalnız bırakmayacak, sohbet edecek ve hep yanımda olacak birisi var mı acaba? Varsa buyursunlar efendim mesajlara neyi bekliyorsunuz ki.

Adım Zehra bu arada. Sıkıcı bir bayan değilim. Herkesin suyuna giderim yani anlaşamama gibi bir durum söz konusu olamaz o kadar eminim kendimden. Neyse bunlarla ilgili mesajlardan sohbete devam ederiz. Cep numaramı almak isteyenlerden tek ricam var bana mesaj atarken yaşınızı, düşüncelerinizi ve neden bir bayanla sohbet etmek istediğinizi yazın olur mu? Tabi güzel bir bayanla sohbet etmek nasıl iyi gelecektir size çok iyi anlıyorum. Neyse şanslısınız ki İstanbul’da evlenmek isteyen bayanlar arasında ben en güzeliyim.

İstanbul’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Benim günlerim hızlı ve aksiyonlu geçiyor. Aksiyon derken hafta sonları gezmeyi çok severim. Yalnız kaldığımız için artık tadı çıkmıyor ya açık konuşayım. Böyle kendime uygun bir erkek arkadaş bulsam ne kadar güzel olur of of yine moralim bozuldu. Ama yok sabrediyorum iyi şeyler olacağını biliyorum. O zaman gelsin mesajlar bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

Prensip sahibi bir bayanım. Yaşıtlarımda sohbet etmeyi daha çok severim. Kıskanç olmayan beyler varsa lütfen yazsınlar. Güzel ve bakımlı olduğum için genelde kıskanırlar beni. Olsun hayırlısı ya yine de çok daraltmadığınız sürece sorun olmayacaktır beyler. Bir de ben kırılganım. Şakadan da olsa laf vurulursa ben küser giderim bunu da söyleyeyim.

Related Posts

1 thought on “İstanbul’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Elit hanımefendi arayışım yaş kilo medeni haliniz dini inancınız engelli olusu fark etmez saygılarımla İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir