İzmirde Evlenmek İsteyen Bayanlar

İzmir’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

İzmir’de evlenmek isteyen bayanlar iyimser bir Gül’den selamlar. Adım Gün yani. Çok iyimser olduğum için arkadaşlarım bu lakabı takmış bana. Siz de öyle hitap edebilirsiniz sorun yok. Yaşım 30, kendimle barışık biriyim. İnsanlara şans vermeyi severim. Yeri gelir ağlar, yeri gelir kahkaha atarım. Ama bir şey var ki unutmamanız gerekiyor; ben ilgi gösteren ve gerçekten sevgiyi gözlerinden okuyacağım insanlarla arkadaş, dost olurum. Evlilik gibi bir düşüncem yok henüz erken olduğunu düşünmekteyim. Ama kader kısmet işleri bilemeyiz sonuç olarak günün her saatinde telefona bakabiliyorum. İzmir evlenmek isteyen bayanlar of of çok güzeliz ama biz değil mi ay heyecan bastı.

Erkek arkadaş arayan bayanlar sayı olarak arttı mı bana mı öyle geliyor? Benim çevremdekilerin hepsi şikayetçi. Anlayışsız insanlarla karşılaşıyoruz diyorlar ya beni de soğuttular haliyle buradan ilanımı açmayı mantıklı buldum işte. Neyse umarım buradan mesaj atacak olanlar anlayışlıdır, hoştur, sevecendir, saygılıdır ve en önemlisi de dürüsttür. Öyle misiniz peki? O zaman haydi mesaj atın numaramı vereyim ya neyi bekliyoruz burada be.

İzmir’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Son dönemlerde insanlarla ilgili düşüncelerim pek değişmedi aslında. Ben hala iyi insanların olduğunu ve karşıma çıkacaklarını düşünüyorum. Ondan dolayı buradan yazıyorum işte hayırlısı ya. Güzel olduğumu söylemedim sanırım. Evet kıskanılacak kadar çok güzelim. Canım sıkılıyor bazen çünkü erkek arkadaşım olduğunda beni kısıtlayacak olmasından korkuyorum. Buna da hayırlısı diyorum ne yapayım.

Mesaj atarken numaranızı hemen göndermeyin. Biraz kendinizden bahsedin, nelerden hoşlanıyorsunuz, hayattaki amacınız nedir falan bunları aktarın bana. Gerisi çok daha güzel olacaktır adım kadar eminim ben. Çünkü kendimi tanıyorum. Kader deyip geçmiyorum aslında biraz araştırıyorum benimle arkadaş olacak kişiyi. Sonra da teklifi kabul edersem başlıyorum mutlu etmeye.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir