İsveçte Evlenmek İsteyen Bayanlar

İsveç’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar arkadaşlar. Seher benim adım. İsveç’te evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Sohbetim güzeldir, arkadaşlığım iyidir ama bunlar yeterli değil ki. Ben evlenmek istiyorum. Yaşım 31. İsveç’te yaşasam da biliyorum burada olanlar mesajlarını atacaktır. Başka türlü tanışamayız. Zaten numaramı da vereceğim merak etmeyin bunlar küçük detaylar. Şimdi asıl önemli olan süreçlere gelelim beraber.

Bir kadın ne ister? Bu sorunun yanıtını bilen varsa buyursunlar mesajlardan bana aktarsınlar. Ben de yardımcı olayım dilerseniz; bir kadın mutluluk ister, ilgi ister. Kadın çiçektir incitmemeli, hep yanında olmadı. Bu kadarı yeterli sanırım artık gerisi sizde. Doğal bir güzelliğim var ama bakımlıyım tabi. Bu durum çok teklif almama neden oldu ve ne yazık ki insanlara kolay ısınamıyorum. Önceliğim karakterli, saygılı bir erkek ile sohbete başlamak. Ama evlilik sürecine geçiş yaparken çok daha ciddi konuşacağımızdan emin olabilirsiniz.

İsveç Evlilik Siteleri

İsveç evlilik sitesi sayesinde bakıyorum da İsveç’te evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak artmış. Çevremdeki kızların neredeyse tamamı evlendi ayrıca. Benden güzel değiller. Gördüğümde hem seviniyorum hem üzülüyorum. Sıra bana ne zaman gelecek diyorum. Yine de sabırlı olmakta yarar görüyorum. Aman neyse öyle işte.

İsveç’te Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Burada çalışıyorum ben. Gezmeyi seviyorum, çevre ülkelerin tamamını gördüm ama yetmedi. Yalnız başıma nereye kadar gezebilirim ki? Yanımda biri olsa şöyle güzel el ele dünya turuna çıksak, yeni yerler görsek ne harika olur ama. Evlilik sadece aynı evde yaşamak değil bana göre. Her şeyi paylaşmaktır, huzurlu yaşamaktır ve hep ilgi göstermektir. Evet benden bu kadar şimdi siz konuşun birazcık. Beklediğimi de unutmayın. Mesafeler arkadaşlığa da engel değil. Ama evlilik konusunda ne kadar ciddi olduğumu telefondan sohbete geçince göreceğinizi de unutmamanızı rica ederim.

Related Posts

6 thoughts on “İsveç’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Merhaba ben Salih 32 yaşındayım tanışmak isterseniz üzerinden iletişime geçerseniz sevinirim

  2. Merhaba ismim Ufuk İstanbul da yaşıyorum internet üzerinden nasıl iletişim kurabiliriz acaba. Bu benim mail adresim bana ulaşırsan sevinirim.

  3. Ben 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum

  4. Merhaba ben Dursun 28 yaşındayım. Mailimden bana ulaşırsanız sizinle tanışmak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir