Kıbrıs’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kıbrısta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Feraye ben. Kıbrıs’ta evlenmek isteyen bayanlar arasındayım arkadaşlar. Burada yaşıyorum ortamım falan iyi de işte hepsiyle dostça oturup kalıyoruz. Artık ciddi düşünmem gereken birileri olmalı yani en azından biri olmalı. Bana yazacağınız mesajlarda yaşınızı paylaşın. Ne işle uğraştığınızı falan da yazın ama. Çünkü ben burada çalışıyorum boş insan değilim. Yaşım 31. Kıbrıs’ta evlenmek isteyen bayanlar ile karşılaşırsanız hepsi çalışıyordur bilin istedim. Çünkü biz boş vakit geçirmekten nefret ederiz yani şahsım adına söylüyorum. Eşimle beraber gezeriz tozarız belki ama işimden ödün vermem. Aman ya bunlar çok önemli şeylerde değil neden bahsediyorum ki anlamadım.

Evlilik arayan bayanlar arasında olmak huzur veriyor. Spor yaparım, müzik dinlerim, gezerim falan. Başlıca hobilerim bunlar. Türkiye’ye de yaz aylarında gelirim genelde tatile. Akrabalarım da orada. Ben ailemle yaşamaktayım. Onlar da artık kızım evlenmeyi düşünmüyor musun diyor haklılar bir yerde. Baktım böyle olmayacak ilan açayım dedim hayırlısıyla.

Kıbrıs Evlilik İlanları

Kıbrıs evlilik ilanları konusunda merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz. Ben güzel ve alımlı bir bayanım. Kuaför işletiyorum burada. Artık ne kadar anlamlı ya da anlamsız arkadaşlık varsa kurdum maalesef. Ama baktım böyle olmuyor kendimle ilgili karar aldım ve buradan tanışacağım biriyle evleneceğim. Bunun garantisi yok tabi ki. Baktınız anlaştık, baktınız arkadaş kaldık. Tamamen kısmet.

Kıbrıs’ta Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Çok konuşkan değilim, ortama uyum sağlarım, kırıcı değilim ve ilgi beklerim. İlgisizlik beni mahveder arkadaşlar unutmamanız gerek bunu. Ah ilgisizlik ah gerçekten zor günler yaşadım ama artık ayaktayım ben. Günün herhangi bir saatinde yazabilirsiniz. Numaramı vereceğim için oradan devam ederiz. Umarım eş adayım buradadır. Daha fazla sabrım kalmadı çünkü. Evlenmek uzun bir süreç olsa da heyecanlıdır biliyorum.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun