İtalya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İtalyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar merhaba. Ben İtalya’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Nasılsınız acaba ben çok iyiyim. Genelde insanlarla iletişimim de iyidir ama son zamanlarda yalnız kaldığım için artık evlilik ilanı açayım dedim. Adım Bahar. Gerçekten evlenmeye karar verdim artık. Bu konuda geri adım atmayacağım çünkü güzel bir bayan olarak artık yalnız kalmak bana yakışmıyor. Yaşım 28. Ailece burada oturuyoruz. Haliyle buradan yazacak olanlarla doğrudan görüşme sağlama şansım var. Ama önce telefon sohbeti şart. Herkes mesaj atabilir illa İtalya’da oturması gerekmiyor. Başka ne anlatsam ha şey o zaman kendimle ilgili bilgileri paylaşmaya başlayayım o halde.

Alıngan bir yapım olsa da gerçekten kimseyi kıramıyorum. Farklı düşüncelere saygım var. Evlilik için ön hazırlığımı da tamamladım yani çeyiz falan bilirsiniz. Burada öyle adetler yok ama bizim örfümüzde olduğu için mecburen hazırlıyoruz tabi. Neyse ki burada Türk arkadaşlarım çok. Sosyal ortamım harika. Yine de insan sevilmek istiyor gerçekten. Diyeceksiniz hiç mi ciddi düşünen biri olmadı, oldu tabi. İtalya’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için gerçekten şanslıyım aslında. Burada evlilik teklifleri çok aldım ama öyle aradığım kriterlerde birini bulamadım.

İtalya Evlilik İlanları

Son dönemlerde yalnızlığım iyiden iyiye arttı. Umarım mesajlar gelir de ben de numaramı veririm ve başlarız artık konuşmaya. Şunu çok iyi biliyorum, tanımadan evlilik olmaz. Konuşmadan öyle durumlar halledilmez. İtalya’da evlenmek isteyen bayanlar için bakıyorum da ilan var. Umarım benim şansım daha çok olur çünkü yalnızlık sorununu aşmam lazım. Kıskanç bir bayan değilim, gezmeyi seviyorum. Ciddi düşünen bayanlar arasında olduğum için günden güne artık sabrım azalıyor. Gelsin diyorum aradığım kişi

İtalya’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

İtalya’da evlenmek isteyen bayanlar için bakıyorum da ilan var. Umarım benim şansım daha çok olur çünkü yalnızlık sorununu aşmam lazım. Kıskanç bir bayan değilim, gezmeyi seviyorum. Ciddi evlilik düşünen bayanlar arasında olduğum için günden güne artık sabrım azalıyor. Gelsin diyorum aradığım kişi. Gelsin de bulsun beni güzel bir arkadaşlık başlasın artık. Hünerli bir bayanım da. Buranın mutfağını öğrendim çok güzel yemekler yaparım. Tabi bizim Türk yemeklerini de buradaki arkadaşlarıma yapıyorum bayılıyorlar.

Neyse çok uzatmanın bir mantığı yok. İyiyim, güzelim, hünerliyim, sohbet etmeyi de çok severim. Olmayacak hayallerin peşine düşmem. Gerçek hayatın ta kendisiyim işte. Mesaj atacak olan beyler, numaramı aldıktan sonra hemen arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Gerisini bilemeyiz, sohbetimizi ederiz bekleriz öylece hayırlısıyla. Kendinize çok ama çok iyi bakın şimdilik ve sabırsızlandığımı da unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir