Karabükten Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karabük’ten Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karabük’ten evlenmek isteyen bayanlar arasındayım arkadaşlar, Perişan benim adım iyi günler. Lütfen dalga geçmeyin ne yapayım böyle koymuşlar ismimi. Herhangi bir perişanlığım yok çok şükür ama. Diliyorum ki güzel günler göreceğiz ama neye göre kime göre? Tabi ki bana göre. Ciddi arkadaş arıyorum ben. Kendimle ilgili biraz fikir vereyim ki sizin yazacağınız mesajlar ona göre şekillensin.

Şimdi ben biraz huysuz biriyim. Yaşım 26. Huysuzum derken ilgi alaka çok beklerim arkadaşlar. Kolay pes etmem orası ayrı mesele. Ama erkek arkadaşım ilgiyi kaybettiği an soğuyorum ve çok uzun süre iletişim kurmuyorum. Sanırım bunu en başından söylemekle doğru yaptım. Neyse başka durumlar da var. Anlatıyorum hazır mısınız?

Ciddi erkek arkadaşlarla sohbet etmek istiyorum. Güleriz, eğleniriz ama ciddiyeti kaybetmemeliyiz arkadaşlar yanlış mıyım? Yoo bence çok doğruyum. Onun dışında nasıl desem nasıl anlatsam ya ben çok yalnızım ama ya. Bunu bilin lütfen bakın diyorum ki ilgi alaka olmazsa ben de olmam. Tartın kendinizi ondan sonra mesajınızı atın lütfen, rica ediyorum.

Karabük’ten Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Eee arkadaşlar bendeki haller böyle. Sizde nasıl acaba buyurun haydi anlatın yolumuzu çizelim ben varım yani. Bazıları evlenmek istedi benimle. Tamam güzelim ama daha dur arkadaşım tanışmadık tam konuşmadık, görüşmedik. Biraz sabırsız olunabilir ama çok sabırsız adamlar bana göre değil kesinlikle. Neyse süreç böyle ilerliyor bende. Sizi de bilemem. Yazacaksınız ki tanıyayım ufaktan. Neyse Karabük evlenmek isteyen bayanlar için ben hep buradayım.

Çok hızlı geçiyor günler ve bu durum benim canımı sıkıyor. Olsun sabırlıyım kısmetimi bekliyorum. Renkli gözlü ve sarı saçlıyım bu arada söylemesem olmazdı. Biraz havalıyım doğal olarak. Böyle bir kız arkadaşınız olsun istersiniz sanırım. İstiyorsanız yazın daha ne diyeyim ki ben size.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir