Kahramanmaraşta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kahramanmaraş’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kahramanmaraş’ta evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ben. Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Yasemin benim adım nasılsınız herkes iyi umarım. Bazı konular hakkında sizlerle dertleşmek istiyorum aslında. Benim yaşım 27. Evlenecek birini arıyorum. Ama bazı kriterler karşılığında. Yani prensiplerim var. Öyle herkesle arkadaş olan bir bayan değilim. Ölçerim tartarım daha sonra uygunsa kabul ederim arkadaşlık teklifini. Bu zamana kadar böyle ilerledim ne de olsa. Hiç pişman olmadım. Belki de evlilik düşündüm bazı zamanlarda ama kriterlerim hep ön plana çıktı işte.

Şimdi şunu bilmenizi isterim. Benim birinci kriterim saygı. Arkadaşlar insana saygısı olmayanlar bayana da saygı göstermez bu her yerde böyledir. Onun dışında sevgi kendiliğinden oluşmalı. Sırf güzelim diye sevmeyin beni olur mu? Zamanında arkadaşlıklarım oldu, sevgilim de oldu ama güzelliğime vuruldular. Oysa benim konuşmama, yapıma, duruşuma aşık olanlar daha çok değer gördü neyse ya. Kahramanmaraş’ta evlenmek isteyen bayanlar hep böyle mutsuz sanırım.

Kahramanmaraş’ta Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Benim bundan sonra çok daha seçici olmam gerekiyor. Tamam erkek arkadaş arıyorum ama bu süreçte yanımda olacak kişiler ne arıyor orası önemli. Genel olarak insanların benim gibi düşünmesini isterim. Elbette herkes farklıdır, anlayışlıdır, iyidir hoştur ama benim prensiplerim her şeyden önemli yani bunu unutmamanızı rica ediyorum. Her neyse şimdi biraz daha ılımlı konuşalım.

Valla canlar ben öyle kıskanç biri değilim, kısıtlamam erkek arkadaşımı. Aynı durum bende de geçerli olsun isterim. Çünkü bir bayanı sürekli kısıtlarsanız o sizden kaçar. Çevremdeki kızlar çok şikayetçi bu durumlardan ötürü. Onun dışında ciddiyet her zaman önemli. Ciddi olmayan arkadaşlıkların sonu gelmez ki bana göre. Bilmiyorum ya mesajlarınızı atarken bunlara göre yazarsanız ben de numaramı veririm sorunsuz olarak. Olay bu yani arkadaşlar. Şimdilik kalın sağlıcakla.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir