Mardin’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mardinde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mardin’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım hop herkese iyi günler olsun. Mihriban benim adım. Aslında ciddi arkadaş arıyorum desem yeridir. Burada bulunmamın farklı nedenleri de var. Mesela yalnızım. Siz hiç yalnız bir bayan ile sohbet ettiniz mi? Neler düşündüğünü ya da nasıl hissettiğini öğrendiniz mi? Bence hayır. O zaman buyurun mesajlarınızı gönderin arkadaş olalım ne diyeyim ki başka. Yaşım 25. Üniversite okuyorum. Onun dışında anlatacağım çok şey var elbette. Ama önceliğim şu yalnızlık sorununu ortadan kaldırmak olacak. Vardır ya benim gibi yalnız olan erkekler ya da bayan arkadaş arıyorum diyenler. Yok yok vardır tabi olmaz mı, herkesin sıkıntısı var. Mardin evlenmek isteyen bayanlar arasında olarak bakalım gelsin mesajlar da dertleşelim.

Buradan ilan açmak için çok bekledim diyebilirim. Bekledim derken düşündüm yani. Olur mu olmaz mı, bana yazanların huyu suyu nasıl falan diye çok merak ettim. Bekleyerek elime bir şey geçmeyeceği için artık süreci yönetmek adına kararımı verdim. Bana mesaj atan herkese cep telefonumu yazıp göndereceğim arkadaşlar. Yoksa birbirimizi daha iyi tanıyamayız.

Mardin’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Şimdi bazı prensiplerimden bahsedeceğim. Henüz evlilik gibi bir karar almadım ve almam sanırım. Arkadaşımla güzel vakit geçirmek, uzun süreli sohbet etmek istiyorum. Yalnızlığımı paylaşarak eminim daha mantıklı durumlar yaşayacağız diye düşünüyorum ne dersiniz? Valla ben kötü huylu biri de değilim. Hani derler ya cici kız, işte benim o ben. Cici kızım, üzmem, incitmem, kırmam, dinlememezlik etmem.

Tabi ben böyle olurken karşımdakinin de aynı düşüncelere sahip olması şart değil lakin saygı ve sevgiyi bir arada sunabilecek kişilerle çok iyi geçineceğimi unutmayın lütfen. Çevremdeki bazı arkadaşlar bana evlenme teklifi bile edecek duruma geldi. Neymiş aşık olmuşlar, neymiş çok beğenmişler. Ya ben tanımadığım insanın teklifini kabul eder miyim acaba hiç sormadan neyin provasını yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir