Manisa’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Manisada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Manisa’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım hey Aslı benim adım merhaba arkadaşlar. 34 yaşındayım ama ciddi erkek arkadaş arıyorum. Bazılarınız evleneceğimi falan düşünebilir ama henüz erken gibi. En azından 1 yıl daha bu şekilde yaşamak istiyorum. Yaşamaktan kastım arkadaşımla beraber anlaşarak yola devam etmek aslında. Herkes birilerini bulur, konuşur ama anlaşamayabilir. Benim çok oldu böyle.

Ne bileyim bazı konularda anlaşsak da erken davranıyorlar. Hemen evlilik falan gündeme geliyor. Ben diyorum ki erkek arkadaş arıyorum, karşımdaki diyor beklemeye gerek yok. Ay gerçekten bıktım bu durumlardan. O yüzden kendimle ilgili önemli kararlar aldım ve uygulayacağım.

Şimdi arkadaşlar mesaj atarken bazı şeylere dikkat etmenizi rica ediyorum. Nedir bunlar? Kibarlık, ilgi ve alaka. Yaşınızı da doğru söylemeniz gerekiyor unutmayın olur mu? Ben yalanı dolanı sevmem. Bir erkek net olmalıdır, sevdiğine ya da arkadaşına karşı fark etmiyor. Net olacak ki bayan onu sevsin, ilgi göstersin ve ömür boyu yaşayıp gitsinler.

Manisa’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Bayan arkadaş arayanlar burada ise beni daha fazla bekletmemelerini rica ediyorum. Süreçle ilgili neler olur ne konuşuruz bilemem. Tek bildiğim ben insanları üzmüyorum ve hep anlayışla karşılıyorum. Ama artık sıra bana geldi ya. Yaşım oldu 34 ve belki ciddi arkadaş arıyorum ne biliyorsunuz? Neyse mesajlara göre cep telefonumu göndereceğim zaten bunu da söylemek isterim. Manisa evlenmek isteyen bayanlar konusunda merak ettiğiniz şeyleri de sorabilirsiniz.

Değinmek istediğim bir konu daha var. Şimdi arkadaşlar canım çok sıkılıyor bazen. Yalnızlıktandır neden olacak ki başka. Onun dışında biliyor musunuz ben kaç senedir yalnızım? Bunu da mesajda yazarım sorun yok. İşte gerçekten sıkılmamın nedenini anladınız umarım. Neyse sabırla bekliyorum bembeyaz sayfa açtım kendime güzel renkli kalemlerle günlüğümü tutuyorum işte.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun