Kapali bayanlar evlilik sitesi

Ayşen adım merhaba herkese arkadaşlar. Aslında kapalı bayanlar evlilik sitesi sayesinde buradayım ben. Çok aradım gerçekten. Biraz kaderciyim ben lakin bu aşamada benimle arkadaş olarak başlayan ve sonra evlenme kararı alacak olanlarla iletişim kurmak isterim. Bir arkadaşım birini buldu bu siteden ve  evlenecek yani geçen yazmış birisi konuşmaya başlamışlar. Bende şansımı denemek istedim açıkçası.

Acaba dedim benim neden olmasın yani neyim var. Güzellik bende, bakım bende, ilgi ve alaka bende. Tek olmayan şey şans. Ona da buradan ulaşacağız işte. Bana yazan herkese numaramı vermek amacındayım. Arkadaşlar tekrar aktarıyorum ben evlilik yaşına geldiğim için böyle düşünüyorum. Siz de karar verdiyseniz böyle bir şeye buyurun yazın.

Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Yaşımı paylaşmadım sanırım. Ben 28 yaşındayım. Kapalı bir kadın ile sohbeti geçin evlenmek isteyen çok kişi olacaktır. Birkaç evlilik teklifi aldım ama benim pek aklıma yatmadı. Arayışım hayalini kurduğum daha başka bir şey. Eş adayımın romantik biri olmasını istiyorum sevdiğine değer veren seven sahiplenen birisi. Tesettürlü kadınlar evlilik sitesi aradığım kişiyi bulmamı sağlayacak düşüncem hislerim bu yönde.

İnsanlar genelde birbirine güveniyor. Ben de öyleydim zamanında. Ama yok artık önce buradan tanışacağım, numaramı vereceğim ona göre muhabbet kuracağım. Kendime ceza vermek istemiyorum sütten ağzım yandı anlayacağınız yoğurdu üfleyerek yiyorum. Evlilik de kolay bir süreç olmadığına göre artık insanları seçme ve tanıma konusunda daha dikkatliyim. Evet durumlar bu şekilde bende. Siz ne düşünüyorsunuz biraz paylaşın da bileyim arkadaşlar. Beklentileriniz nedir hayalleriniz nedir yaşamak yapmak istediğiniz şeyler nedir hepsini dinlemek duymak istiyorum.

Bazen kendini yalnız hissedersin ya han işte o süreçteyim ben. Ama yalnız olduğum için öyle kolay pes etmiyorum işte geldim ilanımı açtım. Umut ediyorum ki kapalı bayanlar evlilik sitesi aradığım kişiyi karşıma çıkaracak bekleyeceğim yorumları arkadaşlar. Sadece evlenmeye karar verenler yazarsa ben çok memnun olacağım. Ama önce arkadaşlık kuracağımız için bilmiyorum yani. Ailemle yaşamıyorum ben bu arada kendi işim var çünkü. Ayaktayım her zaman anlayacağınız. Sadece uygun eş adayıma ulaşmaya geldim buradan. Görüşürüz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir