Karamanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karaman’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karaman’da evlenmek isteyen bayanlar için Halime ben. Adımı sevmeyen varsa yazmasın mesaj falan. Şaka şaka. Böyle değişik bir giriş yapayım dedim. Yaşım 35 arkadaşlar. Evlenecek bir kişi arıyorum. Yalnızım be var ya çok canımı sıkıyor bu durum. Gelin haydi arkadaş olalım mı demem gerekiyor bilmiyorum. İlk defa evlilik sitesi üzerinden ilan açıyorum.

Şöyle bir durum var. Ben yorum yazanlara numaramı veremem, okurum dönüş yaparım ama telefon vermem. Sadece mesaj atan beylere numaramı vereceğimi en baştan söyleyeyim. Karaman evlenmek isteyen bayanlar of bence çok fazla sayı olarak.

Bir bayanın prensipleri olmalı. Benim çok var. Biraz daralabilirsiniz şimdiden kusura bakmayın olur mu söylüyorum haydi o zaman dinleyin lütfen. Erkekler siz neden kıskançsınız önce onu yazın bana. Tamam yanınızdaki güzel bayana kimsenin bakmasını istemezsiniz doğru güzel ve destekliyorum bunu. Ama kısıtlamaya neden gidiyorsunuz o kısmı anlamıyorum biri bana bunu açıklasın ya. Çok çektim kıskançlıktan ben. Aman ya güzel olmasam daha iyi olurdu diye düşünüyorum hep. Yapmayın bunu gerçekten.

Karaman’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Sitesi

Akşama kadar yazsam bu konudan muzdarip olduğumu söylerim. Neyse başka konuya geçelim. Kıskançlık kulağınıza küpe olsun abartmayın tamam mı aman ya sustum tamam. Evet şimdi arkadaşlar, mesaj atarken ciddi düşüncelerinizi de öğreneyim. Bir bayanla ciddi düşünür müsünüz, ne beklersiniz, güzellik mi, aşk mı, para mı? Bunlara yanıt istiyorum. Tanımadan süreci yönetemeyiz. Evet mesaj atan herkese telefonumu vereceğim ama biraz tanımak lazım.

Günümüz aşkları yalan dolu, çıkarlar üzerine. Birbirinden nefret eden çiftler bile çıkarı dahilinde sevgili olmaya devam ediyor. İnanamıyorum bu tür durumları da yaşamak istemem. Dürüst ve saygılı bir erkek arkadaş arıyorum haliyle. Kadere inancım sonsuz, kısmetim de burada biliyorum.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir