Kars’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Karsta evlenmek isteyen bayanlar

Kars’ta evlenmek isteyen bayanlar arasında Hasret ben. Adım gibi hasret kalıyorum bazı şeylere. Mesela güzel bir arkadaşlık kurmayalı ne kadar oldu ya. Yaşım 32. Bekarım evlenmedim henüz. Belki de taliplerimi beğenmedim. Ama nasıl beğenmedim? Huyunu suyunu tabi ki. Öyle kolay değil biriyle anlaşmak, yola çıkmak ve ciddi kararlar almak.

Bu konuda beni destekleyecek olan varsa işte mesaj kutusu aşağıda. Yazın da görelim ne istiyorsunuz, ne bekliyorsunuz. Ondan sonracığıma şöyle bir şey de var. Her konuştuğumla arkadaş olamam elbette ama ciddi şeyler düşünebilirim. Aman ya bilemiyorsunuz ki. Kars evlenmek isteyen bayanlar arayanlar haydi yazsın artık sıkıldım yalnızlıktan.

Şimdi arkadaşlar ben erkek arkadaş arıyorum tamam ama prensiplerimi de söylemem gerekiyor sanırım. İlk olarak dürüst müsünüz? Hayatınızda yalan yoksa ben olabilirim. Onun dışında nasıl desem hmm düşünerek yazıyorum kusura bakmayın lütfen. Ciddi arkadaş arıyorum diyenlere mesaj kutum her zaman açık yani lütfen yazın ki güzel günler için hayaller kurabilelim.

Kars’ta Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Tek başıma odamda düşündüğüm zamanlar oluyor. Bakıyorum ki insanlara boş yere değer vermişim bu zamana kadar. Oysa ben hep iyi düşündüm ki iyi olsun. Bazen oldu bazen olmadı ama genel geçer kurallara da bağlı kalmadım. Kendi kurallarım var benim arkadaşlar. Dürüst olmak gibi, sevmek gibi, bağlı kalmak gibi. Erkeklerde bunlar var mı bilemiyorum. Varsa iyi ilerleriz, güzel arkadaşlık kurarız. Ama yoksa herkes kendi yoluna maalesef.

Umarım beni anlıyor ve ona göre mesajlarınızı atacaksınız. Çünkü gündelik hayatta ben çok sıkılıyorum. Çalışsam bile bu süreçte kendimle ilgili kararları alırken 50 defa düşünüyorum ya. Ama yanımda biri olsa destek çıksa harika olacak. Bakalım işte mesajlarınız gelsin de süreci değerlendirelim hep birlikte. Haydi ben kaçar o zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir