Kastamonu’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kastamonuda evlenmek isteyen bayanlar

Selamlar adım Mihriban. 27 yaşındayım. Burada olma nedenim tamamen duygusal. Kastamonu’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için önce arkadaş arıyorum. Bu süreçte yanımda olacak beylere ihtiyacım var. Beyler derken tabi mesaj atan herkese numaramı vereceğim ve sohbet edeceğiz. Bir süre sonra ise kiminle arkadaşlık yapmam gerektiğine karar vereceğim aslında.

Süreç böyle işleyecek en baştan söylemek doğru olacaktır. Günümüzde erkek arkadaş arayan bayanlar çok fazla. Ya umduklarını bulamıyorlar benim gibi ya da hep yalnız kalıyorlar. Gerçekten güzel bir durum değil ki bu. Umuyorum buradan kendimi anlattıktan sonra mesajlar gelecektir.

Evet arkadaşlar günlerdir düşünüyordum ilan açayım mı yazan olur mu diye falan. Arkadaşım da dedi ki sen aç illa yazan olacak ben de beklemeden açayım dedim. Hayırlısı olsun arkadaşlar çok beklentim yok bilginiz olsun. Yeter ki iyi bir arkadaşlık süreci yaşayalım. Güzel günler görelim, birbirimizi kırmadan anlaşabilelim. Gerisi kendiliğinden gelecektir adım kadar eminim buna. Daha önce de böyle olmuştu çünkü. Kastamonu evlenmek isteyen bayanlar ilanı açtığım için mutluyum bekleyip göreceğiz.

Kastamonu’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Arkadaşlar hemen numaramı istemeyin lütfen. Zaten mesaj atan herkese vereceğim. Ama önce kendinizi tanıtın ne olur yani, yaşınızı, işinizi falan. Bunlar önemli değil elbette, insan olmak yeterlidir bana göre. Lakin geçmişte çok yalnız kaldım ve artık kalmak istemiyorum. Sessiz ve sakin bir günde aniden mesaj gelse, nasılsın dese biri ne kadar güzel olur siz anlayabilir misiniz bu hissi?

Anlıyorsanız daha fazla bekletmeyin işte beni. Güzel günler kapıda inanıyorum ama o kapıyı açmak için bir selam vermeniz gerekiyor. Kıskanç değilim, huysuz değilim, anlayışsız değilim. Bir bayanda olması gereken her şey var bunu da bilmenizi isterim. Kaçıyorum ben o halde gelsin mesajlar bakalım.

1 Comment on “Kastamonu’da Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Merhaba, Mihriban Hanım. Ben Hamza, 32 yaşındayım ve Manisa’da ikamet ediyorum. Burada bulunma amacım arkadaşlık ve evlilik niyetim ciddiyse WhatsApp ekleyin, detaylı konuşalım. Mesajınızı bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir