Kilis’te Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kiliste Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kilis’te evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz? O zaman Elçin ben selamlar. Arkadaşlar yaşım 35. Kendime ciddi arkadaş arıyorum aslında ondan dolayı ilan açtım. Genelde anlayışlı ve geçimli biriyim ama bazen canımı sıkıyor bu erkekler ya. Nasıl mı? Çok kıskanç olanlar mı dersin, bir gün iyi diğer gün anlaşamayan mı dersin. Vallahi bıktım artık bu durumlardan. Yaşım 35 olmuş benim, evlenme yaşındayım. Ya aslında evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ben.

Yine de arkadaşça başlamak daha mantıklı gibi. Tanımadan etmeden nasıl biriyle evlenirim merak ediyorum. Ondan dolayı ilan açtım ve gelecek mesajlara karşılık ben de cep numaramı atacağım. Gerisi kısmet.

Etrafımdaki kız arkadaşlar beni zorluyor bazen işte şunu bulduk bir bak belki anlaşırsınız diyorlar. Deniyorum ama her seferinde anlaşamıyorum işte. O yüzden buradan ilan açtım ki sıfırdan bir arkadaşlık sürecine dahil olayım. Umuyorum beklentilerimi karşılayacak kişiler vardır ve mesaj atarlar. Kilis evlenmek isteyen bayanlar için önce benimle tanışmanızı rica ediyorum.

Kilis’te Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Şimdi şöyle bir durum daha var. Yaşım ilerledi diye hemen evlenme zorunluluğu var gibi davranıyorlar. Yok arkadaş ya önce sakin olun. Ben dedim ya erkek arkadaş arıyorum şimdilik. Yavaş yavaş ilerleyecek durumlar. Herkes birden anlaşamaz ki arkadaşıyla evlilik kararı alamaz ki. Onu geçtim kanka diye bana hitap eden arkadaşım bile evlenme teklifi etti. Of bunalıyorum bazen ya bitsin şu yalnızlık artık.

Bakımlı bir bayanım. Bu nedenle çevremde sevilen biriyim. Üstüme düşer herkes. Sosyal anlamda yalnız değilim oysa. Yetmiyor demek ki. Bitmiyor bazı şeyler. Kırgınlıklarımı arkada bıraktım. Yeni bir yola çıkacağım ve bu yolda gerçek mutluluğu bulacağım, inanıyorum ya aslında. Umarım aradığım kişi gelir bulur beni. Yazın mesajlarınızı arkadaşlar kendinizi güzelce tanıtın. Gerisi güzel olur ya denemek lazım işte.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun