Muşta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Muş’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Şengül benim adım. Evlenmek için arkadaş arayan bayanlar olarak buradan çok kişi ilan açmış ya benim neyim eksik ki ben de yazayım dedim. Öncelikle yaşım 30 arkadaşlar. Güzel bir dostluk kurmak istiyorum insanlarla. Muş’ta evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ayrıca. Kimisiyle ciddi düşünürüm elbet, kimisiyle de arkadaş kalırız. Ama burada olma amacım tamamen arkadaş bulmak. Çevre yapmaya ihtiyacım yok zaten kocaman bir arkadaş grubum var. Gelen geçen teklif ediyor ya bir de bu var. Tamam güzel olabilirim de huyumu suyumu bilmeden arkadaşlık kurmak da ne bileyim.

Şimdi bizim gruptaki kızlara bakıyorum vay arkadaş hepsinin sevgilisi var. Neyim eksik diye düşünüyorum ama yok her şeyim var. Lakin ne bileyim ya işte nazar mı değdi bana bir türlü kısmetim açılmıyor. Hiç beklemeden her mesaj atana numaramı veririm başlarız sohbete. Gerisi yine kader kısmettir bana göre. Muş’ta evlenmek isteyen bayanlar tıpkı benim gibi düşünüyor.

Muş’ta Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Son zamanlarda insanlarla ilgili düşüncelerim değişiyor gibi. Güvenemiyorum gerçekten. Bazıları geliyor hemen evlenelim mi diyor, bazısı da sevgili olduktan sonra soğudum diyor. Yok ya ben temeli sağlam insan arıyorum kimse kusura bakmasın yani. O halde mesaj atarken ilk olarak yaşınızı belirtin. Ondan sonra ne işle uğraşıyorsunuz, huyunuz suyunuz, arkadaşlığa ve ilişkilere bakış açınız nasıl? Bunlarla gelin bana olur mu? Hemen selam verip numaramı istemeyin.

Sinirli bir yapıda değilim arkadaşlar. Öyle olsam numaramı her isteyene vermezdim. Onun dışında arkadaşlıklar uzun süreli olmalıdır her daim. Bu nedenle ben ince eleyip sık dokuyacağım kesinlikle. Neyse ya çok uzatarak kafanızı da şişirmek istemiyorum açıkçası. Mesaj atın da bakalım yolumuza işte. Görüşmek üzere şimdilik. Ben hep buralardayım merak etmeyin böyle güzel bir bayanı kaçırmazsınız sanıyorum.

Related Posts

1 thought on “Muş’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Ben Sinan 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum Muşluyum Muş’ta yaşıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir