Kırıkkale’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırıkkalede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırıkkale’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım benim adım Meltem. 28 yaşındayım. Bayan arkadaş arıyorum diyenler için buradayım. Şimdilik sadece arkadaş arıyorum ben çünkü evlilik kararı aldığımda hep işler tersine gitti hayatımda. Bu nedenle cesaret edemiyorum. Ha olur da yıldırım aşkına tutulurum orası farklı mesele.

Ama şimdilik beni anlayacak, güzelce sohbet edecek ve ileriyi düşünecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım olduğunu söylesem yeterli gibi. İlanımın devamında biraz daha detaylardan bahsediyor olacağım lütfen sıkılmadan okuyun. Tabi okuduktan sonra mesaj atacak olanlara bir sürprizim var. Yine de Kırıkkale evlenmek isteyen bayanlar arayanlar varsa artık buradayım.

Peki nedir bu sürpriz? Tabi ki telefon numaramı vereceğim ve sohbetimize başlayacağız. Arkadaş olma sürecinde de birtakım beklentilerim var elbette. Mesela günün her saatinde aradığımda yanıt vermeli benim arkadaşım. Canım sıkıldığımda yanımda bitmeli falan filan işte.

Kırıkkale’de Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar Arıyorum

Son zamanlarda nedense biraz yalnız kaldığımı hissediyorum. Bunun nedenleri var kesinlikle. İlk olarak kız arkadaşlarımın hepsinin sevgilisi var. Benle az vakit geçiriyorlar. Çocuk değilim tamam tavır almıyorum ama içim bir değişik oluyor arkadaşlar. Haliyle benim de arkadaş edinmem lazım. Mesajlar gelir okurum hangisi daha mantıklıysa hemen dönerim o konuda da sorun yok.

Ama öyle kafasına göre yazan, bir gün var diğer gün yok olan kişilerle arkadaş olmak istemiyorum bu da böyle bilinsin. Kendine bakan, güzel, uzun boylu bir bayanım ben. Çalışıyorum da. Kendi ayaklarımın üzerinde durduğum için kimseden beklentim yok. Sadece beni sevsin, yanımda olsun yeterli.

Eee dostlar gördüğünüz üzere çok da kriterim yok değil mi? Sizin varsa buyurun yazın. Evlenmek mi arkadaş olmak mı istiyorsunuz güzel bir bayanla mesela. Ya da ne bileyim prensipleriniz neler. Bunları söyleyin ki ortak noktalarımız olsun ve yolumuza çıkalım beraber.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun