Kırşehirde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırşehir’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırşehir’de evlenmek isteyen bayanlar için herkese selamlar öncelikle. Esengül ben. Yaşımı merak etmeyin anlatırız yahu ya da neyse tamam tamam sabırsız erkekler olabiliyor o yüzden söyleyeyim. 34 yaşındayım arkadaşlar. Evlenecek adam aramaktayım haliyle. Kendime uygun, yanıma yakışan, huyu suyu güzel, bakımlı biri olursa sevineceğim.

Ben de öyleyim çünkü. Ah şu güzelliğim ah başıma bela olmuştur zamanında. Hiç önemli değil çok teklif alabilirim ama tek teklifi değerlendiririm. İşte bu yüzden prensiplerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Gel gelelim bir erkek nasıl olmalı? Tabi ki güvenilir olmalı ve sevgilisini korumalı. Kız arkadaşının her istediğini yapamayabilir ama güven duygusu aşılamışsa mutlu bir hayat bizi bekliyor demektir.

Güvenden sonra saygı gelir. Ama şöyle bir durum var. Zaten güven veren erkekler saygılı kişilerdir. Asıl önemli olan şey, saf sevgidir. Göstermelik sevgilere gelemem ben. Sırf yanımda güzel bir bayan olsun diye teklif edecek olan varsa söylüyorum, hiç yormayın kendinizi. Ben erkek arkadaş arıyorum, bulmadan da gitmeyeceğim. Kırşehir evlenmek isteyen bayanlar arasında çok arkadaşım da var. Onlarda böyle düşünüyor.

Kırşehir’de Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Kıskançlıktan bahsedelim biraz da. Gerçekten kısıtlayacak olan var mı burada bilmiyorum ama evet kadınlar kıskanç erkeklerden hoşlanır lakin dozunda. Çok aşırı kıskançlık tez ayrılık getiri bunu lütfen unutmayın. Güzel bir sevgiliniz varsa şanslısınız ama kısıtlayarak onu kaybetmeniz çok saçma bir durum olacaktır.

Daha ne anlatayım ki her şeyi söyledim. Başka bir beklentim yok. İşim gücüm var şükürler olsun kendime bakabiliyorum. Gördüğünüz üzere çok şey istemiyorum ben. Mutlu olmak amacındayım. Erkek arkadaş arayan bayanlar bence hep böyle düşünüyor. Kırmayın onları, elinizdeki imkanları değerlendirin lütfen. Emin olun ki sonrasında çok mutlu bir sürece giriş yapacağız. Gelsin mesajlar o zaman çok bekletmeyin ha sabırsız bir bayan olduğumu da söyleyeyim o halde.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir