Kırklarelide Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırklareli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırklareli’de evlenmek isteyen bayanlar konusunda sohbet etmek isteyenler burada mı? Ferhunde benim ismim nasılsınız arkadaşlar umarım herkes iyidir. Ben biraz sıkılıyorum şu sıralar nedeni belli. Çok yalnızım ama gerçekten çok haliyle erkek arkadaş arıyorum. Yaşım 31. Evlenmek gibi bir niyetim henüz yok. Çok soruyorlar çevremdekiler ama yok arkadaşlar öyle bir şey istemiyorum.

Ben kendime uygun bir erkek arkadaş bularak yoluma devam etmeye karar verdim bir kere. Kriterlerim var her güzel bayan gibi. Çalışan bir bayan olduğum için tabi olgun düşünüyorum. Bu olgunluk görünüş itibariyle değil zaten görseniz en çok 25 falan gösteriyorum haberiniz olsun. Yani ilanıma mesaj atacak olanlar biraz şanslı ayıptır söylemesi.

Gelelim şimdi meseleye. Arkadaşlar benim canım sıkılıyor sıkılmasına da yalnızlıktan, sevgisizlikten, aşksızlıktan, güvensizlikten. Bir erkek bana güven vermediği sürece onunla ne paylaşabilirim ki değil mi ama? Lütfen kendine güvenen ve bana güven sağlayacak olanlar mesaj atsın. Gerçekten talibim çok ama hiç biriyle muhatap olmuyorum. Buradan sanaldan arkadaş edineceğim kafaya koydum ya ama sonra da Kırklareli evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için evlenebiliriz bilemem.

Kırklareli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar Numarası

Genel olarak hobilerim sayesinde vakit geçiyor. Kitap okurum, gezerim ve müzik dinlerim. Bana uyan bir erkek arkadaş nasıl olmalı peki şimdi ondan bahsedeyim. Diyelim ki güven sağladı okey tamam ya sonra? Dürüst oldu o da tamam ama sonrası daha önemli. Nereye kadar benimle yürüyecek, sevecek mi, hoşlanacak mı, evlenmeyi mi düşünecek? Arkadaşlar bunlara yanıt almam gerekiyor aksi durumda sohbet edemem. İşte bu yüzden diyorum mesaj atarken kendinizi anlatın diye.

Hiç masal anlatmayalım birbirimize. Ben gerçek bir arkadaşlık için buradayım. Ama herkese şans vereceğim merak etmeyin. Konuşuruz, dertleşiriz falan bir de görüntülü sohbet eder duruma bakarız. Gözlerinizden anlarım ben her türlü zaten.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir