Zonguldak’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Zonguldak’ta Evlenmek İsteyen Bayanlar

Zonguldak’ta evlenmek isteyen bayanlar arasından Sıla ben. Hop burada yeniyim beyler. İlk kez arkadaşlık ilanı açıyorum. Yaşım 29. Evlenmeye geldim desem yeridir ama önce arkadaş olalım da gerisi kaderdir. Uzun zamandır arkadaş arıyorum aslında kendime uygun, huyuma suyuma gelecek birisi lazım. Ciddi erkek arkadaş arıyorum derken çok kriterim de yok aslında.

Güzel olduğum için hak ettiğim kişiyle muhatap olmak amacındayım. Her neyse bu süreçte yanımda olacak kimler var, kimler mesaj atacak göreceğim. Mesajlarınızda kendinizi tanıtın lütfen. Yaşınız önemli ama unutmayın. Hmm başka aklıma gelen ha şey var bir de yine rica ederek söylüyorum, evliler yazmasın. Ben bekar ya da dul erkeklerle arkadaş olmak istiyorum. Bende bekarım çünkü ama şimdilik.

Evet, bu kadarı şimdilik yeterli mi bilemem. Prensiplerim var elbette ama onları da telefonda konuşalım ne dersiniz? Her şeyi buradan yazmak bana göre değil. Yani hoşlanırsam bir erkekten onu yalnız da bırakmam, sevgisiz de bırakmam. Lakin canımı sıkarsa, beni yalnız bırakırsa ve ilgi göstermezse arkama bile bakmam haberiniz olsun. Zonguldak evlenmek isteyen bayanlar benim gibi düşünüyor mu bilemem.

Zonguldak’ta Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Tamam tamam bu kadar can sıkıcı şey yazdım biliyorum ama siz de bilin isterim. Günümüz arkadaşlıkları çıkar peşinde devam ediyor. Hoş şeyler değil. Evlilik mesela, adamı tanımadan evleniyorlar sonra pişman oluyorlar sevemiyorlar falan fistan. Yok arkadaş ben öyle değilim. En başından tüm sürece dikkat ederim. Anlaştık mı sorun yok uzun süre arkadaş kalırım. Eee baktım aşık oluyorum o zaman durum değişir.

Erkek arkadaş arayan bayanlar konusunda araştırma içinde olanları mesajlara bekliyorum o halde. Sabırsız, bakımlı, güzel, anlayışlı ve azıcık kıskanç bir bayanım. Tüm bu özellikler aslında bir bayanda olması gerekenler. Bakalım sizlerde hangi özellikler var.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun