Kocaelide Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kocaeli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kocaeli’de evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz beyler? Selam ben 25 yaşındayım. İsmim Göknur. Aslında erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım var mı sohbet edecek birileri? Vardır elbet ama önce mesaj atmanız gerekiyor. Ön tanışma olmalı çünkü. Geçen bir platformda yorum yazmış bana adamın biri diyor ki numaranı verir misin?

Ya veririm de öyle ortadan mı vereyim sonra günde 100 mesaj gelsin. O yüzden burası çok mantıklı bir arkadaşlık sitesi. Mesaj atana vereceğim numaramı bilginiz olsun. Neyse bu konu üzerinde çok durmaya gerek yok. Daha önemli durumlar var onlardan bahsedeyim. Arkadaşça başlasak bile Kocaeli evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için duruma göre seyrimiz değişebilir.

Benim aradığım insan karakterli olacak her şeyden önce. Tabi aynı durum bende de geçerli. Bana nasıl davranırsa bir insan ben de ona öyle yaklaşırım. Ne bileyim ya arkadaş bulmak bile çok zor şu dönemde. En azından sanalda saygılı, dürüst ve karakterli olan insan sayısının fazla olduğunu düşünüyorum. Ama şuan sadece düşünüyorum. Mesajlar gelmeye başladığında numaramı vereceğim zaten dediğim gibi asıl süreç ondan sonra başlıyor.

Kocaeli’de Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Dediğim gibi bana dürüstlükle gelin gerisini düşünmeyin. Erkek arkadaş arıyorum derken belki işi ciddiyete dökeriz ne biliyorsunuz? Evlenme durumu falan. Düşünürken heyecanlanıyorum gerçekten. Olabilir bunlar ya kız arkadaşım vardı Kübra o da sanaldan tanıştı şimdi çok mutlu. Yetmezmiş gibi nişanlandılar. Kaderi güzel kendisi gibi. Ama ben de güzelim bakalım kaderim güzel olacak mı?

Son zamanlarda kendimle ilgili kararlar da almaya başladım. Birincisi herkese anında güvenmeyeceğim. İkincisi sevgi dolu olacağım. Hep böyleydim zaten. Kin ve nefret benden hep uzak kalmıştır. Başka da aklıma bir şey gelmiyor. Telefon sohbetinde illa ki güzel şeylerden bahsetmeye devam ederiz. Görüşmek üzere.

Related Posts

1 thought on “Kocaeli’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Evlenmek istiyorum Kocaeli ve şehirler arası zengin ve güzel olmasını istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir