Konya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Konya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Konya’da evlenmek isteyen bayanlar Sanem’den selamlar sevgili dostlar. Yaşım 33. Nasıl desem ki bilemedim ben bu süreçte çok yalnızım. İlk sorunum bu. İkincisi ciddi erkek arkadaş arıyorum. Takılan kızlardan değilim ben. Kendimle ilgili önemli kararlar da aldım ve uygulama aşamasına geçiş yapıyorum. Can çıkar huy çıkmaz derler ya ayrıca işte o süreçten de bahsetmek istiyorum.

Arkadaşlar ben biraz kıskancım. Erkek arkadaşımı çok daraltmam ama ne bileyim biraz kıskanırım işte. İlgi alakayı severim, yalnızlıktan hep korkarım. Onun dışında prensip sahibiyim. Zaten çalışıyorum ve durumum gayet yerinde. Erkek arkadaşım olacak kişinin biraz şanslı olacağını da söylemekte yarar var sanırım.

Mesaj atacaksanız ya bana tanışmak için o ilk mesaj çok önemli biliyor musunuz? Merhaba ya da selam ile gelmeyin bana. Bir insan kendini farklı şekillerde göstermelidir. Ne bileyim işte yeni sözler, daha önce hiç duymadığım bir söz olabilir. Bunu ben bilemem top sizde. Etkilenmek istiyorum kısacası. Yoksa ben de ilanlara yazarım merhaba tanışalım derim yüz kişi mesaj atar. Biraz heyecan olsun ya. Konya evlenmek isteyen bayanlar için yazın arkadaşlar mesajlarınızı atın.

Konya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanları

Evet bunlar önemli benim için. Gerçekten önemli ama laf olsun diye söylemiyorum. Çünkü insanlar ne bileyim çok garip aslında. Mesela en mutlu anımda üzdüler beni. Yanımda olmadılar ve yalnız bıraktılar. Oysa ben ne kadar da mutlu olmak istemiştim. Geçmişi sildim orası ayrı mesele. Öyle olmasa burada olmazdım şimdi. Neyse beyler mesajlarınızı yazın da başlayalım güzel sohbetimize. Gerisi kendiliğinden gelecektir her türlü.

Lafı fazla da uzatmak derdinde değilim arkadaşlar. Umarım güzel bir sohbet başlatır ve ilerleriz ne diyeyim ki başka. Her şeyin hayırlısı olsun şimdiden.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir